Elektrická polohovacia posteľ s matracom Multibed

Elektrické polohovacie lôžko je vhodné do opatrovateľských centier ako aj pre domácnosť. Je ideálne pre imobilných pacientov vďaka zabudovanej toalete a polohovaniu do strán.

novinka

1 190,00 €
1 190,00 € / ks
5 - 7 dni
Nadrozmerný tovar je možné doručiť len Rozvozom Unizdrav. Tovar Vám bude doručený v dohodnutom čase priamo až k dverám Vášho bytu. (vrátane vynášky)
Recyklačné poplatky s DPH:
1 190,00 € / ks
Pridané: 17.08.2018

Som maximálne spokojná aj s obchodom, aj dopravcom.

Elektrická polohovacia posteľ Multibed je vyrobená pomocou najmodernejších technológií, aby zabezpečila čo najväčšie pohodlie pacienta.

Charakteristika

Elektrické ovládanie s piatimi funkciami pre nastavenie: chrbtovej opierky, opierky nôh, funkcia celkového otáčania do ľavej a pravej strany, výšky lôžka a funkcia vysunutia toaletneho vedierka.

Využitie

Posteľ je možno využívať v domácnosti a taktiež v zdravotníckych centrách. Vyznačuje sa jednoduchým ovládanímvysokým komfortom nielen pre pacienta ale aj opatrovateľa.

Elektricka posteľ Multibed je najvybavenejšou posteľou v našej ponuke.

Elektrická  polohovacia posteľ s matracom Multibed

Elektrická polohovacia posteľ Multibed obsahuje :

• Polohovací rošt

• Ovládanie

• Bočnice

• Nepremokavý matrac (1/2 kokosové vlákno a 1/2 molitán)

• Prídavný lôžkový stolík

• Infúzny stojan

• Plastového vedierko na umývanie vlasov

• Toaletné vedierko

• Regál na uloženie topánok/papúč

• Vešiak na zberné vrecko

Technické parametre

Uhol operadla do 80°

Nožný diel nastaviteľný

+ 25°  - 65°

Bočné otáčanie od 0-45°
Rozmery ležiacej plochy š x d 90 x 200 cm
Rozmer toaletného otvoru  28x20cm
Nastavenie výšky ležiacej plochy 50-70 cm
Vonkajšie rozmery š x d 960  x 212 cm
Rozmery matraca  90 x 200 x 8 cm
Napájanie DC 24V
Priemer kolies 12,5 cm
Nosnosť 260 kg
Celková váha postele  100.4 kg (vrátane doplnkov)

Dekubity (preležaniny) - vznik, prevencia, ošetrovanie.

Dekubity alebo preležaniny sú rany spôsobené tlakovým poškodením tkanív pri dlhodobom ležaní pacienta. Preležaniny najčastejšie vznikajú u pacientov, ktorí sú pripútaní na lôžko.

Ako si vybrať správny antidekubitný matrac

Pre ležiaceho pacienta je mimoriadne dôležité dbať o jeho starostlivosť, preto je prioritou prevencia rizík spojená s imobilitou. Častým problémom je vznik preležanín, ktorým je však možné, so správnymi pomôckami predchádzať.

Správna teplota na spanie v spálni

Zotavujúci spánok je základným predpokladom pre silnú myseľ a telo. Ale aká je správna teplota na spanie? V stave pokoja, predovšetkým v hlbokom spánku, sa telo regeneruje a zbiera nové sily. Telesná teplota klesá a funkcie orgánov sa spomaľujú v prospech procesu regenerácie. Zatiaľ čo sa telo obmedzí len na základné funkcie, je - rovnako ako v bdelom stave - dôležitá chladná hlava. Správna teplota na spanie v spálni by preto mala byť skôr nízka, asi okolo 15 až 18°C.

Antidekubitný matrac (200x90cm) s kompresorom

Antidekubitný matrac je určený pre dlhodobo ležiacich pacientov ako prevencia pred preležaninami. Je vhodný pre klasické aj polohovacie postele.

Hrazda na posteľ

Hrázda s kovovou konštrukciou s výškovo nastaviteľným popruhom.

Elektrická/manuálna polohovacia posteľ s matracom Home

1 190,00 €

Elektrické a manuálne polohovacie lôžko je vhodné do opatrovateľských centier ako aj pre domácnosť. Je ideálne pre imobilných pacientov vďaka zabudovanej toalete a umývadlu na vlasy.

Elektrická polohovacia posteľ CLASSIC

Elektrické polohovacie lôžko je vhodné do opatrovateľských centier ako aj pre domácnosť. Poskytuje užívateľom optimálnu nezávislosť a slobodu pohybu.

Rebrík na posteľ

Rebrík pomáha pacientom pripútaným na lôžko vstať a sedieť na posteli.

kód: P2065

Elektrický zdvihák

Elektrický zdvihák pomáha pri zdvíhaní a prepravovaní osôb s pohybovými ťažkosťami z postele na vozík, do kúpeľne, WC a pod.