Chránič matraca na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home

Podložka na matrac s integrovaným otvorom na toaletu zjednodušuje starostlivosť o hygienu pacienta, lôžka aj jeho okolia.

novinka

Pridané: 18.03.2022

Ríchle vybavenie objednávky

Textilný chránič matraca, určený pre elektrické polohovacie postele Multibed a Home, slúži na ochranu lôžka a zjednodušenie hygienickej starostlivosti o pacienta.

Chránič matraca na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home

Priedušný textilný materiál so samostatnou bavlnenou vrstvou je príjemný na dotyk a ľahko sa udržiava. Chránič sa dá spoľahlivo prať v práčke na maximálne 30 °C.

Na všetkých 4 okrajoch podložky nájdete gumové pásiky. Plachta sa vďaka nim po matraci nešmýka a ostáva bezpečne na svojom mieste.

Rozmery

• 190 x 90 cm

Zloženie

• poťah – 75 % bavlna 25 % polymérové vlákno
  • výplň – 100 % bavlna
Pomôže Vám pri

Aktívny antidekubitný matrac na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home

Kompresorový matrac proti preležaninám so systémom cyklického striedania tlaku pomáha chrániť dlhodobo ležiacich pacientov pred dekubitmi.

Nepremokavé absorpčné podložky 10 ks 60x90 cm

Jednorazové hygienické absorpčné podložky na ochranu lôžka pred znečistením.

Elektrická polohovacia posteľ s matracom Home

1 190,00 €

Elektrické polohovacie lôžko je vhodné do opatrovateľských centier ako aj pre domácnosť. Je ideálne pre imobilných pacientov vďaka zabudovanej toalete a umývadlu na vlasy.

Hygienické vrecká na toaletu

Jednorázové vrecká slúžia ako hygienická pomôcka na toaletu.

Umývacia rukavica

Prateľná umývacia rukavica slúži na osobnú hygienu pacientov.

Náhradný matrac na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home

Polohovateľný náhradný matrac s integrovaným otvorom na toaletu zvyšuje komfort ležiacim pacientom a ošetrovateľom zjednodušuje starostlivosť o hygienu pacienta, lôžka aj jeho okolia.