Náhradný matrac na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home
Kód produktu: P4292
Polohovateľný náhradný matrac s integrovaným otvorom na toaletu zvyšuje komfort ležiacim pacientom a ošetrovateľom zjednodušuje starostlivosť o hygienu pacienta, lôžka aj jeho okolia.
V objednávke sa písalo , že do dvoch dní...Veľmi ma bolí kĺb ,šklbe mnou a bála som sa chodiť. Naozaj som sa na dohodnutý deň spoliehala .Palica mi predsa dá určitú istotu...A naozaj,v piatok som si objednala,v utorok doobeda som ju už mohla použiť.Som veľmi spokojná.Ďakujem!
Nepremokavý náhradný matrac, určený pre elektrické polohovacie postele Multibed a Home, zabezpečuje pohodlné polohovanie pacientov a uľahčuje údržbu hygieny lôžka.
Matrac je zložený z viacerých segmentov, ktoré je možné plne prispôsobiť aktuálnym požiadavkám ležiaceho.
Vnútro tvorí molitán v kombinácii s kokosovým vláknom, ktoré zlepšuje prirodzenú pevnosť matraca.

Povrch je vyrobený z odolnej vodoodpudivej tkaniny OXFORD, ktorá sa jednoducho udržiava.
Rozmery matraca
-
200 x 90 x 8 cm
Zloženie matraca
- poťah – tkanina OXFORD
- výplň – 50 % molitán, 50 % kokosové vlákno
Bio dezinfekcia Dezanol, 5 l
Viacúčelová ekologická dezinfekcia bez pridania chemických prvkov.
P4248
Elektrická polohovacia posteľ s matracom Home
Multifunkčné elektrické polohovacie lôžko so zabudovanou toaletou a umývadlom na vlasy, doplnené o bočné polohovanie. Ideálne pre opatrovateľské centrá aj domáce prostredie.
P4096
Profesionálna umývacia emulzia Menalind, 500 ml
Menalind na jemné čistenie pokožky.
P1565
Elektrická polohovacia posteľ s matracom Multibed
Multifunkčné elektrické polohovacie lôžko so zabudovanou toaletou a umývadlom na vlasy, doplnené o bočné polohovanie. Ideálne pre opatrovateľské centrá aj domáce prostredie.
P4044
Chránič matraca na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home
Podložka na matrac s integrovaným otvorom na toaletu zjednodušuje starostlivosť o hygienu pacienta, lôžka aj jeho okolia.
P4291