Bezortuťový teplomer Unizdrav

Bezortuťový teplomer určený na meranie telesnej teploty pre deti aj dospelých.

Dávkovač liekov UNIZDRAV - denný + týždenný

Praktický dávkovač liekov so separátnými dennými priehradkami v prehľadnom plastovom obale na plánovanie podávania liekov na celý týždeň.

Lýtková bandáž UNIZDRAV

Elastická bandáž poskytuje optimálnu kompresiu lýtkového svalstva, zmierňuje bolesť a zabraňuje vzniku ďalších úrazov.

Masážna pomôcka na krk a krčnú chrbticu s 2 hlavicami

Masážna pomôcka na akupresúru oblasti krčnej chrbtice.

Strečingový pás

Cvičenie so strečingovým popruhom podporuje rehabilitáciu a posilnenie svalstva, zmierňuje nepríjemné stuhnutie a zlepšuje flexibilitu tela.

Masážna pomôcka na krčnú chrbticu so 6 valčekmi

Univerzálna masážna pomôcka na akupresúru oblasti krčnej a bedrovej chrbtice, masáž lýtok či ramien.

Manometrický tlakomer so stetoskopom Unizdrav

Manometrický - hodinkový tlakomer so stetoskopom balený v malej praktickej koženej taške.

Dia pás na inzulínovú pumpu s okienkom, béžový

Pohodlný elastický diabetický pás s priehľadným puzdrom na inzulínovú pumpu.

Inteligentný korektor pre správne držanie tela s popruhmi

Inteligentný korektor správneho držania tela určený na korekciu chrbtice a odstránenie nevhodného držania tela.

Brušný pás UNIZDRAV

Brušný pás poskytuje primeranú kompresiu pri formovaní brušného svalstva ale aj ako podpora k rýchlejšiemu zotaveniu oslabeného brušného svalstva.

Vychádzková palica so sedadlom

Vychádzková palica vyhovuje osobám, ktorí milujú dlhé prechádzky. V prípade potreby sa rýchlo a jednoducho rozloží do tvaru trojnožky so sedadlom.

Chránič matraca na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home

Podložka na matrac s integrovaným otvorom na toaletu zjednodušuje starostlivosť o hygienu pacienta, lôžka aj jeho okolia.

Ochranná plachta na elektrický trojkolesový skúter CHAMPION

Praktická krycia plachta na ochranu skútra pred vplyvmi nepriaznivého počasia a pred znečistením.

Prietržový ( herniový ) pás UNIZDRAV

Herniový pás poskytuje ideálnu kompresiu okolo postihnutej oblasti oblasti inguinálneho svalstva.

Zdravotná ortopedická obuv – typ 56 svetloružová

Rehabilitačná letná vychádzková obuv.

Naťahovač chrbta UNIZDRAV PRO

Ergonomický naťahovač chrbta s akupresúrnymi bodmi a otočnou rukoväťou na plynulé nastavenie sklonu pomôže pri bolestiach chrbta, zakrivení chrbtice a udržaní správneho držania tela.

Strečingová joga tyč na zlepšenie držania tela

Strečingová pomôcka na posilnenie svalstva a zlepšenie držania tela.

Nastaviteľný stojan na notebook

Multifunkčný skladací stolík pod notebook s nastaviteľnou výškou a uhlom náklonu zvyšuje komfort používania vášho zariadenia.

Automatický prístroj na bankovanie s výhrevom a USB nabíjaním

Elektronické bankovacie zariadenie s automatickým odsávaním a troma stupňami infračerveného výhrevu.

Pevná skladacia chodúľka UNIZDRAV

Výškovo nastaviteľná statická chodúľka poskytuje podporu pri chôdzi a uľahčuje pohyblivosť.

Detský kompresorový inhalátor - Star

Detský kompresorový inhalátor je určený na domácu liečbu dolných dýchacích ciest ako aj ľahkej astmy, alergie a pneumónie.

Antidekubitný gélový podsedák DELUXE

Antidekubitný podsedák s vrstvou gélu a pamäťovej peny je navrhnutý tak, aby zmiernil tlak na chrbticu a to rozložením váhy a zvýšením prekrvenia v sedacej oblasti.

Skladací prepravný vozík s extra nosnosťou až 150kg

Univerzálny ručný vozík kombinuje praktický dizajn, odolnosť a pohodlie manipulácie, čím robí prenášanie ťažkých bremien ľahším a efektívnejším.

Dekompresná drieková bandáž

Vzduchový bedrový pás znižuje tlak v stavcoch, čím uľavuje od bolesti a zároveň poskytuje účinnú liečbu.

Masážny Shiatsu vankúš BEURER MG 139 Mint

Bezdrôtový masážny vankúš so 4 rotačnými hlavicami a 2 vyhrievacími špirálami na individuálnu Shiatsu masáž v pohodlí domova.

Trakčná ortéza na krk a krčnú chrbticu + pumpička

Patentovaná pomôcka na uvoľnenie bolesti krku a krčnej chrbtice pomocou výškovo nastavitelnej trakcie s podporou stabilizujúceho vzduchového vankúšika

Prístroj na masáž nôh reflexnou terapiou

Elektrický prístroj na domácu masáž nôh reflexnou terapiou.

Aktívny antidekubitný matrac na polohovaciu posteľ s toaletou Multibed a Home

Kompresorový matrac proti preležaninám so systémom cyklického striedania tlaku pomáha chrániť dlhodobo ležiacich pacientov pred dekubitmi.

Mechanická polohovacia posteľ UNIZDRAV

Polohovacia posteľ s možnosťou nastavenia sklonu opierky chrbta a nôh poskytuje pacientom pripútaným na lôžko požadovaný komfort.

Elektrická polohovacia posteľ s matracom Home

1 390,00 €

Elektrické polohovacie lôžko je vhodné do opatrovateľských centier ako aj pre domácnosť. Je ideálne pre imobilných pacientov vďaka zabudovanej toalete a umývadlu na vlasy.

+421   905 684 954 Chat