Chránič a korektor hallux valgus – gélový

Kombinácia gélového korektoru a chrániča hallux valgus rieši problémy a bolestivosť vbočeného palca.

Pridané: 26.03.2019

Veľmi dobré služby,rýchle zaslanie objednávky,

Chránič a korektor hallux valgus pôsobí proti vybočenému postaveniu palca a zároveň chráni kĺb palca v topánke.

Hallux valgus je štrukturálna deformita kĺbu palca na nohe s vybočením palca navonok od stredu tela a vybočením prvej záprstnej kosti dovnútra. Príčina tejto deformity môže byť genetická alebo získaná. Vzniká dôsledkom nosenia nevhodných topánok s veľmi úzkou špičkou a vysokým podpätkom, čím prichádza k poklesu priečnej klenby nohy. Vbočený palec sa môže objaviť aj po reumatických ochoreniach.

Silikónový chránič a korektor na hallux je určený na denné nosenie v bežnej, ale aj športovej obuvi. Bočná časť silikónovej pomôcky chráni kostný výstupok v oblasti palca voči odieraniu a vnútorná časť na uchytenie medzi palcom a prstom nohy slúži ako korektor vbočeného palca.

Gélový chránič a korektor na hallux sa jednoducho hygienicky udržiava a má dlhú životnosť. Elastickosť silikónového materiálu umožňuje jeho pohodlné nosenie na rôznych veľkostiach nôh.

Chránič je univerzálny na pravú aj ľavú nohu.

Materiál

• silikón

• 1 kus
Pomôže Vám pri

Ochorenie Hallux Valgus - vbočený palec

Hanbíte sa chodiť bosí, trápi Vás nesmierna bolesť? Je nereálne nosiť lodičky, vysoké podpätky a hnevá Vás to? S najväčšou pravdepodobnosťou ide o ochorenie Hallux valgus (vbočenie palca).

Korektor hallux valgus na deň aj noc

Korektor hallux valgus na deň aj noc je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca.

Podpätenka fix na ostrohy Heelmed

Podpätenky sú určené k použitiu pri tvorbe, alebo pri už existujúcej ostrohe pätovej kosti.

Nočná bandáž – hallux valgus

Nočná bandáž na hallux je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca počas spánku.

Bandáž hallux valgus

Rýchle a účinné zmiernenie bolesti a problémov spojených s ochorením hallux valgus.

Cvičebná pomôcka na korekciu hallux valgus

Účinná cvičebná pomôcka na korekciu vybočených palcov na chodidlách.

Denná bandáž – hallux valgus

Denná bandáž na hallux je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca počas celého dňa.