Chránič a korektor hallux valgus – gélový

Kombinácia gélového korektoru a chrániča hallux valgus rieši problémy a bolestivosť vbočeného palca.

Pridané: 16.03.2018

siroky vyber produktov, video navod na pouzivanie, oznamenia o zasielke, rychle dorucenie,

Chránič a korektor hallux valgus pôsobí proti vybočenému postaveniu palca a zároveň chráni kĺb palca v topánke.

Hallux valgus je štrukturálna deformita kĺbu palca na nohe s vybočením palca navonok od stredu tela a vybočením prvej záprstnej kosti dovnútra. Príčina tejto deformity môže byť genetická alebo získaná. Vzniká dôsledkom nosenia nevhodných topánok s veľmi úzkou špičkou a vysokým podpätkom, čím prichádza k poklesu priečnej klenby nohy. Vbočený palec sa môže objaviť aj po reumatických ochoreniach.

Silikónový chránič a korektor na hallux je určený na denné nosenie v bežnej, ale aj športovej obuvi. Bočná časť silikónovej pomôcky chráni kostný výstupok v oblasti palca voči odieraniu a vnútorná časť na uchytenie medzi palcom a prstom nohy slúži ako korektor vbočeného palca.

Gélový chránič a korektor na hallux sa jednoducho hygienicky udržiava a má dlhú životnosť. Elastickosť silikónového materiálu umožňuje jeho pohodlné nosenie na rôznych veľkostiach nôh.

Chránič je univerzálny na pravú aj ľavú nohu.

Materiál

• silikón

• 1 kus
Pomôže Vám pri

Ochorenie Hallux Valgus - vbočený palec

Hanbíte sa chodiť bosí, trápi Vás nesmierna bolesť? Je nereálne nosiť lodičky, vysoké podpätky a hnevá Vás to? S najväčšou pravdepodobnosťou ide o ochorenie Hallux valgus (vbočenie palca).

Domáca obuv DrLuigi – ružová

Rehabilitačná obuv na domáce nosenie, vhodná pre mužov aj pre ženy.

Bandáž hallux valgus

Rýchle a účinné zmiernenie bolesti a problémov spojených s ochorením hallux valgus.

Denná bandáž – hallux valgus

Denná bandáž na hallux je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca počas celého dňa.

Podpätenka fix na ostrohy Heelmed

Podpätenky na použitie pri problémoch s ostrohou pätovej kosti.

Nočná bandáž – hallux valgus

Nočná bandáž na hallux je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca počas spánku.

Cvičebná pomôcka na korekciu hallux valgus

Účinná cvičebná pomôcka na korekciu vybočených palcov na chodidlách.