Najväčší obchod zdravotníckych potrieb na Slovensku

Internetový obchod www.unizdrav.sk vznikol v roku 2010 na základe licencie č. KL/1769/2010 vydanej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. V obchode sa vtedy nachádzal základný sortiment zdravotníckych pomôcok. Odvtedy sa veľa zmenilo.

V dnešnej dobe sa na e-shope nachádza viac ako 3000 produktov zdravotných pomôcok, prístrojov, zdravotnej obuvi, doplnkového sortimentu a mnoho iného. To ale nie je všetko, pretože každý deň pracuje tím ľudí na tom, aby sa sortiment neustále rozširoval o nové produkty, ktoré sú žiadané zákazníkmi. Častokrát ide aj o produkty, ktoré nie sú až tak dostupné. Veľa fotografií a videí vytvárame sami, aby sme vám opísali produkt čo najpresnejšie.

Okrem produktov neustále pracujeme aj na prístupe k zákazníkom. Snažíme sa, aby bol nákup jednoduchý, pohodlný a vyhovoval každému zákazníkovi. Dbáme na to, aby bola zodpovedaná každá vaša otázka, či už mailom alebo telefonikcky.

To všetko sme dosiahli len vďaka vám - zákazníkom. Veríme, že s nákupom u nás budete maximálne spokojní, pretože spokojní zákazníci nás motivujú k tomu, aby sme pre vás urobili maximum.