Antidekubitný chránič päty a lakťa
Kód produktu: P2946
Chránič päty a lakťa slúži ako pomôcka pri prevencii dekubitov.
Tovar bol expedovaný včas, ale kurier len napísal, že ten deň dostanem zásielku, ale nenapísal hodinu a ja som čakal do 15.00 hod doma.
Antidekubitný chránič je vhodný pre pacientov na liečbu preležanín (dekubitov), alebo už vzniknutých dekubitov.
Používa sa na odľahčenie päty alebo lakťa, čo podporuje stálu cirkuláciu krvi. Obsahuje popruhy na suchý zips.
Parametre
Rozmery | 31 x 28 x 10 cm |
Váha | 140 g |
Materiál |
poťah – 100% bavlna výplň – polyesterové vlákno |
Dekubity: zbavte sa preležanín raz a navždy
Ak je pacient dlhodobo upútaný na lôžko, chráňte ho pred vznikom dekubitov. Dekubity vznikajú pôsobením tlaku a môžu spôsobiť vážne zdravotné komplikácie. Pravidelné polohovanie a hygiena sú základ, ale čo ďalej? Prečítajte si, ako preležaniny vznikajú a ako sa ich zbaviť.
Klin na polohovanie
Klin sa využíva hlavne na polohovanie pacienta ako prevencia vzniku preležanín.
P2889
Ortopedická opierka chrbta, polyesterová
Viacúčelová ortopedická opierka na posteľ so snímateľným poťahom.
P3530
Antidekubitný matrac UNIZDRAV MEDICAL X2
Antidekubitný matrac s jadrom zo studenej peny má vynikajúcu pružnosť, tvarovú stálosť, priedušnosť a dobre odvádzajú vlhkosť, ktorá vznika pri nadmernom potení.
P3007
Koleso proti preležaninám
Koleso na podkladanie pre pacientov, ktorí dlhodobo ležia a môžu sa u nich vyskytnúť rany z preležania.
P1566
Antidekubitný matrac proti preležaninám UNIZDRAV MEDICAL X5
Pasívny nemocničný matrac s jadrom z PUR peny, ktorá je odolná a priedušná, vyniká svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou.
P3010
Viacúčelový nafukovací vankúš
Nafukovací vankúš využiteľný ako obyčajný vankúš, ako vankúš pod nohy alebo ako opierka chrbta.
P1842