Digitálny test 3v1 (plodnosť, tehotenstvo, menopauza)

Domáci diagnostický set plodnosti 3v1 ideálny pre plánované rodičovstvo.

novinka top produkt

Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 12.08.2016

doporučujem vzhľadom na prijateľné ceny a krátku dodaciu lehotu

Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako zistiť vaše plodné obdobie, náš digitálny testovací set na určenie plodnosti vám poskytne presné a rýchle výsledky v pohodlí vášho domova.

Digitálna testovacia sada plodnosti 3v1 je určená na kvantitatívnu alebo semikvantitatívnu detekciu hormónov v ľudskom moči.

Výhodná balenie obsahuje dokopy až 22 testov, čo vám v konečnom dôsledku ušetrí nielenže vaše prostriedky ale aj čas.

Využitie

• predpovedanie času ovulácie a maximálnej plodnosti (vďaka detegovaniu koncentrácie hormónu LH)
  • kvalitatívne stanovenie tehotenstva v skorom štádiu (vďaka detekcii zvýšených hladín hormónu hCG)
  • testovanie zníženej plodnosti - predčasného zlyhania vaječníkov (detekuje zvýšenú hladinu hormónu (FSH) stimulujúceho folikuly)

LH - hormón

Luteinizačný hormón alebo LH je pohlavný hormón, vďaka ktorému u žien dozrievajú vajíčka.

LH Midstream test je jednoduchý a neinvazívny - stačí nasledovať jednoduché kroky a dozviete sa, kedy je najlepšie čas pre počatie.

hCG - hormón

Ľudský choriový gonadotropín alebo hCG je hormón, ktorý v ženskom tele začne narastať, ak dôjde k oplodneniu a uhniezdeniu vajíčka.

hCG Midstream test dokáže rýchlo a jednoducho detegovať prítomnosť hormónu hCG už vo veľmi skorom štádiu.

FSH - hormón

FSH (folikuly stimulujúci hormón) podporuje rast folikulov, pripravuje folikuly na ovuláciu a indukuje účinok luteinizačného homónu.

FSH Midstream test dokáže rýchlo a jednoducho detekovať hladinu hormónu FSH.

Každý test je balený jednotlivo v ochrannom obale.

S testovacou sadou (22  testovacích prúžkov) na určenie plodnosti máte optimálnu šancu na úspešné otehotnenie.

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie, aby ste predišli neplatným výsledkom. Len na samotestovanie in vitro na diagnostické použitie.

• 1x digitálne testovacie zariadenie obsahujúce batériu CR2032
  • 15x  LH Midstream test
  • 5x hCG Midstream test
  • 2x FSH Midstream test
  • 1x príbalový leták
Pomôže Vám pri

Test vaginálneho pH, 1 ks

Rýchly test na semikvantitatívne stanovenie pH vo vzorkách vaginálnych výterov.

Rýchlotest na koncentráciu mužských spermií na zistenie plodnosti

Ľahko použiteľná testovacia súprava pre zistenie koncentrácie a odhadovaného počtu spermií z mužského semena, v súkromí a pohodlí domova s 97,98% presnosťou.

ArginMax Forte pre ženy 45 tabliet

ArginMax Forte je prípravok určený na zvýšenie sexuálnej túžby ženy. K tomu napomáha k vyššej frekvencii pohlavného styku.

Test mužskej plodnosti zo spermií z proteínu SP-10

Súprava na testovanie mužskej plodnosti z mužskej spermy s presnosťou vyše 98% na poskytnutie rýchleho stanovenia plodnosti na základe koncentrácie proteínu SP-10 v sperme.

ELLI MenoOsteo, 60 + 15 tabliet

Výživový doplnok pre ženy, ktoré prechádzajú menopauzou, pomáha udržiavať prirodzený stav kostí.

Test na menopauzu FSH kazetový, 2 ks

Rýchly imunotest na pomoc pri detekcii menopauzy pomocou odberu vzorky moču.