Test na okultné krvácanie v ľudskej stolici - kazetový, 1ks (FOB)

Domáci samotest na detekciu skrytého, tzv. okultného krvácania z ľudskej stolice s presnosťou až 99,1 %

novinka top produkt

2 týždne
Pridané: 12.12.2023

Nakupujem pravidelne na Unizdrav.sk. Som veľmi spokojný a vždy sa obraciam na Vaše stránky.

Test na okultné krvácanie detekuje stopy ľudskej krvi v stolici, čo môže byť spojené s rôznymi zdravotnými problémami, ako sú vredy, polypy, zápalové ochorenia alebo potenciálna rakovina hrubého čreva. Naša testovacia sada vám umožňuje rýchlo a s presnosťou až 99,1 % identifikovať tieto potenciálne problémy v ich počiatočnom štádiu s výsledkami len za 5 minút.

Čo je okultné krvácanie?

Okultné krvácanie zo stolice, (ang. FOB - Fecal Occult Blood) je termín, ktorý sa používa na označenie krvácania v tráviacom trakte, ktoré nie je viditeľné vo výkale alebo v rámci bežného pozorovania.

To znamená, že krvácanie nie je natoľko výrazné, aby spôsobilo zjavnú krv v stolici alebo červenú farbu stolice.

Namiesto toho sa krv môže vylučovať len vo veľmi malých množstvách a môže sa pozorovať iba prostredníctvom špeciálnych testov, ako je tento, alebo laboratórnych vyšetrení.

Obsah balenia:

• Testovacia kazeta
  • Skúmavka na odber vzoriek s extrakčným pufrom
  • Lapač stolice
  • Príbalový leták
Pomôcku môže predpisovať

Rýchlotest na koncentráciu mužských spermií na zistenie plodnosti

Ľahko použiteľná testovacia súprava pre zistenie koncentrácie a odhadovaného počtu spermií z mužského semena, v súkromí a pohodlí domova s 97,98% presnosťou.

Test na infekciu močových ciest – leukocyty, krv, dusitany, bielkoviny, 1 ks

Rýchly domáci test na zistenie infekcií močových ciest na základe prítomnosti leukocytov, krvi, dusitanov a bielkovín v ľudskom moči.

Rýchlotest na streptokok A, 1ks

Rýchly domáci test na zistenie baktérie Streptokok skupiny A.