Test na infekciu močových ciest – leukocyty, krv, dusitany, bielkoviny, 1 ks

Rýchly domáci test na zistenie infekcií močových ciest na základe prítomnosti leukocytov, krvi, dusitanov a bielkovín v ľudskom moči.

novinka top produkt

2 týždne
Pridané: 28.03.2024

Ďakujem som spokojný nakupujem v UNIZDRAV - e často je to profesionálny internetový obchodník

Testovacia súprava zisťuje prítomnosť leukocytov, krvi, dusitanov a bielkovín v ľudskom moči, ktoré súvisia so zápalmi v močových cestách. Týmto problémom trpia najčastejšie ženy – ich kratšia močová trubica podporuje prenikanie mikróbov. Druhou vyššie ohrozenou skupinou sú starší muži so zväčšenou prostatou, ktorá zasa bráni prietoku moču.

K najčastejším príznakom zápalu patrí pálenie pri močení, silné nutkanie na močenie, bolesti v krížovej oblasti, horúčka či zakalený moč s nepríjemným zápachom. Močové cesty je potrebné udržiavať sterilné, čomu dopomáha dostatočný pitný režim a pravidelné úplné vyprázdňovanie.

V prípade, že pociťujete niektorý z príznakov, môžete siahnuť po tomto rýchloteste, ktorý je možné vykonať v pohodlí domova, veľmi rýchlo a jednoducho.

Výsledok je možné odčítať po 2 minútach. Hodnoty je potrebné odčítať samostatne pre každý parameter porovnaním farby s dodanou farebnou schémou.

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie, aby ste predišli neplatným výsledkom. Len na samotestovanie in vitro na diagnostické použitie.

Princíp vyšetrovacej metódy

• LEUKOCYTY – v moči sa objavujú len v stopách a ich zvýšené hladiny môžu naznačovať infekcie močových ciest, ochorenie obličiek či nádor (rakovinu)

• KRV – zistenie krvi v moči môže signalizovať kamene v obličkách, močovode alebo močovom mechúre, zápal alebo nádor

• DUSITANY – v normálnom moči ich prítomnosť absentuje, preto môžu naznačovať infekcie močových ciest

• PROTEÍN – nízke hladiny v moči sú prirodzené, no nadmerné množstvo už signalizuje abnormality, môže byť príznakom ochorenia obličiek

• 1x testovací prúžok
  • 1x plastová nádoba
  • 1x prúžok s farebnou pH škálou
  • 1x príbalový leták

Fytopharma Bylinný čaj prečisťujúci, 20x 1 g

Bylinný čaj je určený na prírodnú očistu organizmu, napomáha vylučovaniu škodlivých látok z tela a podporuje zdravú funkciu pečene, obličiek a čriev.

P1960

Test na okultné krvácanie v ľudskej stolici - kazetový, 1ks (FOB)

Domáci samotest na detekciu skrytého, tzv. okultného krvácania z ľudskej stolice s presnosťou až 99,1 %

Walmark Idelyn Urinal Akut FORTE so zlatobyľou, 10 tabliet

Urinal Akut Forte so zlatobyľou so zdokonaleným zložením obsahuje jedinečnú kombináciu troch látok, ktoré pomáhajú zachovávať zdravé močové cesty.

P1988

Intímna ženská sprcha

Gumená 3-dielná ženská sprcha určená na intímnu hygienu.

Test na Helicobacter Pylori - kazetový, 1ks

Domáca testovacia súprava na zistenie prítomnosti baktérie H. pylori v žalúdočnej sliznici prostredníctvom testu vzorky zo stolice do 10 minút.

Idelyn Beliema Effect PLUS, 7 tabliet

Vaginálne tablety na liečbu a prevenciu vaginálnych infekcií spôsobených kvasinkami a baktériami.