Profesionálny olej na pokožku Menalind, 200 ml

Menalind olej v spreji proti vysúšaniu pokožky.

200 ml
Liter
48,50 € / l
Pridané: 21.12.2021

Dakujem za urgentne vybavenie objednávky postele aj s montážou. Som veľmi spokojná, odporúčam všetkým vaše služby aj tovar.

Profesionálny olej na pokožku v spreji vytvára ochranný film a chráni pokožku pred ďalším vysúšaním. Olejový telový sprej na každodennú starostlivosť o suchú a atopickú pokožku s pH 5,5 neutrál. Zloženie na báze emulzie voda v oleji zaručí hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu. Zároveň zlepšuje elasticitu a hydratáciu kože.

Vhodný predovšetkým pre starnúcu pokožku, zaťažovanú ležaním na lôžku alebo pri inkontinencii.

Panthenol obsiahnutý v spreji chráni a dodáva pokožke vlhkosť. Spolu s mandľovým olejom podporuje prirodzenú funkciu pokožky. Kreatín chráni pokožku pred vonkajšími škodlivými vplyvmi prostredia. Má príjemnú vôňu.

Dermatologicky testované na namáhanej pokožke.

Použitie:

Pretrepte a zo vzdialenosti asi 20 cm aplikujte na suché miesta pokožky a rozotrite.

Objem:

• 200 ml

Dekubity (preležaniny) - vznik, prevencia, ošetrovanie.

Dekubity alebo preležaniny sú rany spôsobené tlakovým poškodením tkanív pri dlhodobom ležaní pacienta. Preležaniny najčastejšie vznikajú u pacientov, ktorí sú pripútaní na lôžko.

Antidekubitný matrac UNIZDRAV MEDICAL X2

Antidekubitný matrac s jadrom zo studenej peny má vynikajúcu pružnosť, tvarovú stálosť, priedušnosť a dobre odvádzajú vlhkosť, ktorá vznika pri nadmernom potení.

Ekzém konopný krém - nočný 100ml

Vysoko účinný výživný a regeneračný krém na pravidelné ošetrenie suchej a citlivej pokožky, pri atopickom ekzéme a iných kožných ochoreniach

INADINE - krytie na rany 9,5 x 9,5 cm 1 ks

Nepriľnavé sterilné krytie na rany k prevencii a liečbe chronických defektov.

P2549 A26351

Atopos ošetrujúci krém 75 g

Krém určený na ošetrenie pokožky pri ekzémoch alebo psoriáze.

Antidekubitný matrac (200x90cm) s kompresorom

Antidekubitný matrac je určený pre dlhodobo ležiacich pacientov ako prevencia pred preležaninami. Je vhodný pre klasické aj polohovacie postele.

Pneumatická antidekubitná sedačka (jednokomorová)

Sedačka so vzduchovými komorami chráni pred vznikom preležanín.