Profesionálny olej na pokožku Menalind, 200 ml

Menalind olej v spreji proti vysúšaniu pokožky.

200 ml
Liter
42,00 € / l
Pridané: 28.04.2020

Bolo to rychlo dodane .Spokojna

Profesionálny olej na pokožku v spreji vytvára ochranný film a chráni pokožku pred ďalším vysúšaním. Olejový telový sprej na každodennú starostlivosť o suchú a atopickú pokožku s pH 5,5 neutrál. Zloženie na báze emulzie voda v oleji zaručí hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu. Zároveň zlepšuje elasticitu a hydratáciu kože.

Vhodný predovšetkým pre starnúcu pokožku, zaťažovanú ležaním na lôžku alebo pri inkontinencii.

Panthenol obsiahnutý v spreji chráni a dodáva pokožke vlhkosť. Spolu s mandľovým olejom podporuje prirodzenú funkciu pokožky. Kreatín chráni pokožku pred vonkajšími škodlivými vplyvmi prostredia. Má príjemnú vôňu.

Dermatologicky testované na namáhanej pokožke.

Použitie:

Pretrepte a zo vzdialenosti asi 20 cm aplikujte na suché miesta pokožky a rozotrite.

Objem:

• 200 ml
Pomôže Vám pri

Dekubity (preležaniny) - vznik, prevencia, ošetrovanie.

Dekubity alebo preležaniny sú rany spôsobené tlakovým poškodením tkanív pri dlhodobom ležaní pacienta. Preležaniny najčastejšie vznikajú u pacientov, ktorí sú pripútaní na lôžko.

Pneumatická antidekubitná sedačka (jednokomorová)

Sedačka so vzduchovými komorami chráni pred vznikom preležanín.

Antidekubitný matrac UNIZDRAV MEDICAL X2

Antidekubitný matrac s jadrom zo studenej peny má vynikajúcu pružnosť, tvarovú stálosť, priedušnosť a dobre odvádzajú vlhkosť, ktorá vznika pri nadmernom potení.

Polohovací valec 125 x 20 cm

Polohovací valec je pomôcka, ktorá pomáha dlhodobo ležiacim pacientom polohovať a odľahčiť zaťažované časti tela a tým znížiť riziko vzniku dekubitov.

Ošetrujúci šampón Menalind professional - 500 ml

Šampón na jemné a dôkladné umývanie vlasov.

Elektrická polohovacia posteľ CLINIC

Komfortná elektrická polohovacia posteľ (elektrické polohovacie lôžko) je určená pre domácu i ošetrovateľskú starostlivosť, vyznačuje sa jednoduchým ovládaním.

Koleso proti preležaninám

Koleso na podkladanie pre pacientov, ktorí dlhodobo ležia a môžu sa u nich vyskytnúť rany z preležania.