Lancety Accu-Chek Softclix, 25 ks

Náhradné ihly do glukomerov Accu-Chek Softclix.

1,90 € / bal.
Cena na lekársky predpis:
bal.
Kód pre predpis:
D72302
Značka:
Pridané: 16.01.2019

S obchodom som velmi spokojna, vsetko, tak ako som objednala.

Náhradné ihly slúžiace na odber krvi pri zisťovaní glukózy v krvi. Určené pre jednolancetové odberové pero Accu-Check Softclix.

Obsah balenia

• 25 ks

Cukrovka (diabetes) - Čo je cukrovka a čo spôsobuje

Cukrovka je najznámejšie a najbežnejšie ochorenie. Je dokonca označovaná ako civilizačná choroba. Čo vlastne je cukrovka, čo je jej príčinou a aké komplikácie prináša?

Glukomer - nenahraditeľný prístroj pre každého diabetika

Máte diagnostikovaný diabetes? Mali by ste mať každý deň prehľad o koncentrácii glukózy v krvi. Túto hodnotu meria jednoduchý prístroj GLUKOMER.

Testovacie prúžky Accu-Chek Active, 50 ks

Náhradné testovacie prúžky na zistenie hladiny glukózy v krvi.

P0059 D58789

Glukomer Accu-Chek Active

Praktický a jednoduchý prístroj slúži na meranie hladiny glukózy v krvi už do piatich sekúnd.

P0050 D58788

Batéria Panasonic LITHIUM POWER CR2032, 1ks

Lítiové mincové batérie poskytujú vysoký výkon a takmer nekonečnú energiu.

Ortopedické vložky pre diabetikov

Vložky vhodné na ľahký stupeň diabetickej nohy s anatomickým prispôsobením na zníženie prahu citlivosti chodidiel.

Lancety Accu-Chek Softclix, 200 ks

Náhradné ihly na vpich slúžiace na odber krvi pri zisťovaní glukózy v krvi.

P0060 D58793