Prenosná infrasauna s FIR technológiou

Kompaktná a skladateľná infrasauna s FIR technológiou, ideálna do menších bytových priestorov či chát

Farby

novinka top produkt

8 - 10 týždňov
Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 18.05.2022

Široký sortiment tovaru, dobré ceny, rýchle odoslanie

Radi by ste si aj Vy častejšie dopriali  blahodárne účinky saunovania, ale z rôznych dôvodov na to nemáte priestor či čas? Táto prenosná infrasauna s FIR technológiou je priam ideálnym riešením do menších priestorov, ako sú byty, apartmány či chaty, čím umožňuje zažiť jej zdravotné benefity pohodlne a cenovo výhodne, a to aj bez potreby trvalej inštalácie.

Prenosná infrasauna s FIR technológiou

Jednou z hlavných výhod sú jej kompaktné rozmery a jej mobilita, dá sa jednoducho zložiť a rozložiť, čo ju umožňuje postaviť takmer kdekoľvek, kde máte na to priestor. V prípade, ak ju nepoužívate, ju môžete jednoducho zložiť a odložiť. Vďaka jej úzkej skladovacej veľkosti a rozmerom sa vôjde takmer kdekoľvek a bude stále poruke na jej opätovné použitie.

Prenosná infrasauna s FIR technológiou

Prenosná  sauna ponúka podobné zdravotné výhody ako tradičné sauny, ako je relaxácia, úľava od stresu, zlepšenie krvného obehu, detoxikácia potením ako aj  potenciálnu úľava od svalových bolestí. Najmä infrasauny sú oceňované pre ich terapeutické účinky na bolesti kĺbov a regeneráciu svalov.

Použitá FIR (Far InfraRed) terapia zahŕňa použitie vzdialeného infračerveného žiarenia na generovanie tepla, ktoré je potom absorbované telom. Tento typ terapie si získal popularitu vďaka svojim zdravotným prínosom a často sa používa v rôznych zariadeniach, ako sú nielen sauny, ale aj vyhrievacie podložky či oblečenie. FIR vlny prenikajú do pokožky a zahrievajú telo zvnútra.

Výhody FIR terapie:

• Zlepšujú cirkuláciu krvi, čo pomáha pri dodávaní kyslíka a živín do tkanív.
  • Relaxácia - upokojí a uvoľní svaly.
  • Detoxikácia - pomáha pri uvoľňovaní toxínov.
  • Úľava od bolesti - podporuje cirkuláciu a uvoľňuje svaly.
  • Čistí pleť - potením vylučujete z pleti odumreté bunky.
  • Účinky pasívneho cvičenia - znižuje cholesterol a triglyceridy.

Dizajn umožňuje, aby hlava a ruky ostali von pre činnosti ako čítanie, sledovanie televízie alebo počúvanie hudby. Jednou z výhod infrasauny FIR oproti bežnej saune je rýchla inštalácia a zloženie, ktoré trvá len niekoľko minút.

Sauna je dodávaná s praktickým diaľkovým ovládačom, na ktorom možete meniť a nastavovať hlavné funkcie ako nastavenie teploty, dĺžky pobytu v saune, výhrev chodidiel, či jej samotné vypnutie a zapnutie.

Ovládač môžete následne odložiť do praktického vrecka na prednej strane sauny, kde bude hneď na dosah pravej ruky.

Prenosná infrasauna s FIR technológiou Prenosná infrasauna s FIR technológiou

Ručný ovládač sauny - popis

1.Stlačením tlačidla ON/OFF spustite prístroj.  Kontrolka sa rozsvieti.

2. Stlačte tlačidlo FOOT na ohrev chodidiel. Kontrolka bude svietiť.

3. Stlačením tlačidla SET najprv nastavte teplotu, potom stlačte tlačidlo (▲) alebo (▼).

4. Opätovným stlačením tlačidla SET nastavte čas, potom stlačte tlačidlo (▲) alebo (▼) na nastavenie času.

5. TIME: úplne 0-60 minút, 1 minúta sa zvýši alebo zníži pri každom stlačení tlačidla (▲) alebo (▼).

Obsah balenia:

• Presnosná sauna

• Ovládač

• Skladacia stolička

Technická špecifikácia

Napätie AC220-240V      50/60 Hz
Vstupný výkon                                  1050 W
Teplota vnútorného pola 45-60° C
Bezpečnostné zariadenie Automatická regulácia teploty
Časovač 10-60 min
Veľkosť              93x64
Hmotnosť                                  11 kg
Spotreba energie Nízka
Vyhrievacia podložka na nohy Automatická regulácia teploty
Pomôže Vám pri

Vyhrievací USB golier na krk s powerbankou, ružový – grafénová technológia

Hodvábny vyhrievací golier s USB napájaním a inovatívnou grafénovou výhrevnou technológiou na uvoľnenie stuhnutého krčného svalstva.

Vyhrievací USB golier na krk bez powerbanky, ružový – grafénová technológia

Hodvábny vyhrievací golier s USB napájaním a inovatívnou grafénovou výhrevnou technológiou na uvoľnenie stuhnutého kčného svalstva.

Vyhrievací USB pás na kríže a podbruško 2v1 s powerbankou – grafénová technológia

Inteligentný vyhrievací pás s USB napájaním a inovatívnou grafénovou výhrevnou technológiou na uvoľnenie bedrovej časti chrbtice aj podbruška.

Vyhrievacia USB bandáž na koleno s powerbankou – grafénová technológia

Inteligentná vyhrievacia bandáž s USB napájaním a inovatívnou grafénovou výhrevnou technológiou na prehriatie a uvoľnenie kolena.

Vyhrievací USB pás na kríže a podbruško 2v1 bez powerbanky – grafénová technológia

Vyhrievacia USB bandáž na koleno bez powerbanky – grafénová technológia