Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý mobilný – čierne vyhotovenie

Uzavretý mobilný germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Cena s DPH od:
Cena bez DPH od:
Kód skupiny:
Pridané: 22.03.2016

Urcite budem v nakupoch pokracovat a odporucam nakupovat tym, ktori potrebuju nejaku zdravotnu pomôcku prave v tomto internetovom obchode.Zatial mam skutocne dobre skusenosti tak s vyberom ako aj s rychlostou dodania tovaru.

-33% doprava zadarmo
Prevedenia
UVC 36 P3555-04793

UVC 72 P3555-04794

Video produktu

Uzavretý mobilný germicídny žiarič UNIZDRAV slúži na dezinfekciu vzduchu od baktérií a vírusov. Žiarič využíva UVC žiarenie s dominantnou vlnovou dĺžkou 253,7 nm. Zdroj UV žiarenia je umiestnený v tuneli, cez ktorý je previevaný vzduch z miestnosti. Kontaminovaný vzduch vstupuje zo spodnej strany žiariča a dezinfikovaný vystupuje z vrchnej, čím sa v miestnosti zabezpečuje efektívna cirkulácia vzduchu. V objeme tunela je vysoká intenzita UVC žiarenia, ktorá v kombinácii s prietokom vytvára potrebnú dávku žiarenia na likvidáciu individuálnych typov vírusov a baktérií.

Žiarič je navrhnutý na dezinfekciu počas prítomnosti osôb – UVC žiarenie zostáva v obale samotného žiariča vďaka optickým clonám s vysokou priedušnosťou, preto sa nedostáva mimo a neohrozuje prítomných.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý mobilný – čierne vyhotovenie        Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý mobilný – čierne vyhotovenie

Na dosiahnutie najlepšieho účinku germicídneho žiariča nechajte prístroj spustený nepretržite 24 hodín 7 dní v týždni. Používateľ si ale môže určiť vlastný čas prevádzky zariadenia. Infražiarič sa zapína spínačom na zadnej strane. Ak predná strana žiariča svieti, prístroj je zapnutý. Ak predná strana nesvieti, žiarič je vypnutý alebo nefunkčný.

Súčasťou germicídneho žiariča UNIZDRAV je aj praktický mobilný stojan, ktorý je špeciálne navrhnutý na stabilné uchytenie prístroja a súčasne na jeho bezpečné a pohodlné premiestňovanie.

Špecifikácia

• výkonný kompaktný žiarič
  • za hodinu dokáže vyčistiť plochu až 28 m2
  • moderný a minimalistický vzhľad
  • pevná konštrukcia
  • dezinfekcia vzduchu počas prítomnosti ľudí

Výhody

• efektívny kompaktný žiarič
  • nízka prevádzková hlučnosť

Použitie

• nemocnice
  • ordinácie
  • čakárne
  • úrady
  • kancelárie
  • školy
  • domácnosti

Technické parametre

Napájacie napätie 220 – 240 V/50 Hz
Príkon < 92 W (wattov), 0,4 A (ampérov)
Hlučnosť 21 dB
Krytie IP20

Zdroj UVC 90 W/sek/cm2

– UVC 36

253,7 nm, OSRAM PURITEC 36 W HNS L

Zdroj UVC 90 W/sek/cm2

– UVC 72

253,7 nm, OSRAM PURITEC 72 W HNS L
Množstvo ozónu bezozónové
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Typ pripojenia pohyblivý prívod 2 m

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý mobilný – čierne vyhotovenie

Aký typ germicídneho žiariča je pre Vás najvhodnejší?

Ľudia pracujú v rozličných odvetviach, aj tam, kde môže nastať kontaminácia vzduchu. To môže spôsobiť ochorenia, preto sa vyvinuli prístroje, ktoré dokážu vzduch dezinfikovať. Ide o germicídne žiariče fungujúce na princípe vyžarovania germicídneho žiarenia - umelého žiarenia z UV časti spektra.

Čo si kúpiť do domácnosti?! Čističku vzduchu alebo germicídny žiarič?!

Čističky vzduchu neslúžia len alergikom, astmatikom a ich potrebám, ale sú vhodné aj pre ľudí bez alergie, tehotné ženy alebo deti s oslabeným imunitným systémom. Germicídne žiariče dokážu vzduch dezinfikovať pomocou ultrafialového žiarenia teda umelého žiarenia z UV dvomi spôsobmi a to na priame alebo nepriame ožarovanie miestnosti. Oba prístroje sú vysokej kvality, ktoré majú svoje využitie v miestnostiach kde je nevyhnutné dezinfikovať ovzdušie či už ide o malé alebo veľké miestnosti akými sú domácnosti, úradné pracoviská, zdravotnícke inštitúcie.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý mobilný – biele vyhotovenie

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Uzavretý statický germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý mobilný

Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox, 120 ks

Univerzálne antibakteriálne vlhčené utierky na rýchle čistenie rúk a celého tela.

Germicídny žiarič UNIZDRAV PRO 350W uzavretý mobilný

849,00 € 1 099,00 €

Profesionálny uzavretý germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.