Sonická čistiaca kefka na tvár Orava FB-04

Čistiaca súprava na tvár so 4 nadstavcami efektívne zbavuje pleť nečistôt.

Pridané: 12.01.2024

Rýchle vybavenie objednávky
Rýchle doručenie

Sonická čistiaca súprava Orava FB-04 na tvár, krk a dekolt poskytuje pokožke každého typu hĺbkovú očistu a jemnú masáž.

Pleť zbavuje nečistôt, odumretých kožných buniek, pričom tiež pomáha čistiť upchané póry. Výborne odstraňuje aj mejkap a pleť zanecháva ľahkú a zrelaxovanú.

Sonická čistiaca kefka na tvár Orava FB-04Sonická čistiaca kefka na tvár Orava FB-04

Sonická technológia sa spolu s jemnými štetinkami čistiacej kefky dostáva hlboko do pórov, kde účinne odstraňuje nečistoty. Pokožku tak zanecháva žiarivo čistú a oddýchnutú.

Súčasťou balenia sú ďalšie tri nadstavce

• 3D čistiaci nadstavec kefky umožňuje vyčistiť celú tvár veľmi pohodlne,
  • šetrný silikónový nadstavec je vhodný pre používateľov s citlivou pokožkou,
  • penový nadstavec, ktorý je vyrobený z kombinácie latexu a bavlny, je takisto vhodný pre citlivú pokožku.

Nadstavce je po použití vhodné opláchnuť teplou vodou alebo ošetriť pomocou tekutého mydla a jemnej handričky.

Sonická čistiaca kefka na tvár Orava FB-04 je vybavená štyrmi funkciami – hĺbková očista, aktivácia pokožky, peeling a mikromasáž, ktorá vám rozprúdi krv a prekrví pokožku.

Na ešte efektívnejšie čistenie je k dispozícii zvýšenie rýchlosti. Pri zmene režimu kmitania vás upozorní spoľahlivá zvuková signalizácia.

• sonický čistič pleti
  • stojan
  • 4 nadstavce

Technické parametre

Napájanie 3 V (2x 1,5 V AAA – batérie nie sú súčasťou balenia)
Rozmery 4,2 x 14,5 x 4,5 cm (bez príslušenstva)
Hmotnosť cca 95 g (bez príslušenstva a batérií)
Hlučnosť 45 dB
Pomôže Vám pri

Dámsky zastrihávač BEURER HL 16

Kompaktný zastrihávač na šetrné odstránenie chĺpkov na tvári a úpravu obočia.

Špongia s predĺženou rúčkou

Špongia je určená pre ľudí s obmedzeným rozsahom pohybu.

Sonický čistič pleti Orava FB-11

Vodoodolný sonický čistič na tvár jemne a efektívne zbavuje pleť nečistôt, upchatých pórov a odumretých kožných buniek.

Kyslíkový koncentrátor UNIZDRAV, imitácia dreva

Účinný a veľmi kvalitný kyslíkový koncentrátor vo vysokej miere prispieva k liečbe závažných ochorení.

Magnéziová živá kúpeľová soľ

Magnéziová živá soľ do kúpeľa s obsahom minerálov.

Doplňujúci tovar