Detská ortopedická obuv – typ 97 modro-zelená

Kód skupiny:
Značka:
Pridané: 04.12.2017

Výborný obchod. Dobrý výber. Okamžité vybavenie objednávky - v priebehu pár hodín.
Bola som veľmi spokojná.

Detská obuv s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby a funkčne tvarovanou nášľapnou časťou je určená na použitie doma či v škole a súčasne slúži na rehabilitáciu dolných končatín. Topánky pôsobia na správne držanie tela.

Účelovosť sa prispôsobuje konštrukcii strihu obuvi, voľbe vrchového a podšívkového materiálu, podošve a výrobnému spôsobu. Pracka za pätou zabezpečuje väčšiu stabilitu chodidla.

Lôžko na palec a prsty

• posilňuje ohýbače prstov, hlavne palca a aktívne napráva vybočený palec

Pozdĺžna a priečna klenba

• pôsobí preventívne proti tvorbe plochej nohy, zabraňuje padnutiu klenby, zmierňuje otrasy pri chôdzi a zabraňuje vybočeniu päty

Lôžko na pätu

• zmierňuje otrasy pri chôdzi a zabraňuje vybočeniu päty

Zloženie

• podrážka – polyuretán
  • zvršok a stielka – koža

Veľkostná tabuľka

Detská ortopedická obuv – typ 97 modro-zelená

Pomôže Vám pri

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE - Cesta zdravia

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 10 rokov a dospelých, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.

Reflexno-masážna podložka FUTZUKI

Masážna podložka je určená na masáž chodidiel.

Detská ortopedická obuv – typ 116 modro-zelená

Detská ortopedická obuv – typ 32 riflovo-modrá

Detská ortopedická obuv – typ 116 ružová

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Ortopedické vložky s aktívnym uhlím

Perforovaná anatomicky tvarovaná vložka, ktorá udržiava správny tvar chodidla.