Domáci CRP test UNIZDRAV, 1ks

1ks Domáci CRP test pomáha odhaliť pôvodcu infekcie a zabráni neodôvodnenému použitiu antibiotík.

Pridané: 15.11.2019

Dobrý obchod, rýchle dodanie tovaru. Nájdem tu všetko, čo potrebujem k starostlivosti o ležiaceho pacienta.

-36% novinka top produkt
Video produktu

Test je určený na rýchle stanovenie koncentrácie C-reaktívneho proteínu (CRP) v krvi. Meranie napomáha pri rozlíšení bakteriálnej a vírusovej infekcie. Bežná koncentrácia v sére zdravých jedincov je nízka od 0 do 7 mg/l, pri bakteriálnej infekcii sa výrazne zvýši počas 6 - 12 hodín. Vo väčšine prípadov platí, že zvýšené koncentrácie CRP sú typické pre bakteriálne ochorenie, na rozdiel od ochorenia vírusového, kedy koncentrácia CRP ostáva v normálnom rozmedzí.

Vykonaním tohto jednoduchého domáceho testu sa dá predísť zbytočnému predpisovaniu antibiotík pacientom, pre ktorých ich nasadenie nemá význam, lebo pôvod infekcie je zrejme vírusový.

Výsledky testu je možné vyhodnotiť nie o hodinu, ale už o niekoľko minút. Účinnosť nasadenej liečby možno teda hodnotiť veľmi skoro (1 – 2 dni). Balenie obsahuje kompletné vybavenie, ktoré je potrebné na zistenie koncentrácie CRP v domácich podmienkach..

Test umožňuje zistiť koncentráciu CRP v nasledujúcich štyroch úrovniach

• menej ako 5 – 10 μg/ml
  • 10 až 25 μg/ml
  • viac ako 25 – 50 μg/mL
  • viac ako 50 μg/mL

Výhody CRP testu

• vysoká špecificita 98,5 %
  • citlivosť: 96,7 %
  • presnosť: > 98 %
  • jednoduché a hygienické vyhotovenie
  • okamžitý výsledok priamo na mieste už do 10 – 15 min.

• 1x CRP test a pipeta
  • 1x mikroskúmavka s riediacim roztokom na vzorku
  • 1x automatická lanceta so sterilným hrotom na odber vzorky krvi
  • 1x tampón napustený alkoholom
  • 1x kolorimetrická karta pre interpretáciu výsledkov
  • 1x návod na použitie

Výrobok je schválený na profesionálne použitie a na domáce samo testovanie.

Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

749,00 € 1 399,00 €

Therapy Air Ion je účinná čistička vzduchu, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky. Predstavuje najefektívnejšie riešenie čistenia vzduchu. Eliminuje problémy súvisiace s moderným životným štýlom a životným prostredím, dôsledkami ktorých sú ochorenia ako chronické chrípkové stavy, alergie, ochorenia dýchacieho ústrojenstva, ochorenia cievneho systému alebo rakovinové ochorenia.

P2043

Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie

Účinný a veľmi kvalitný kyslíkový koncentrátor vo vysokej miere prispieva k liečbe závažných ochorení.

Indikátorové papieriky pre PH 0-12

Univerzálne lakmusové indikátorové papieriky sú určené na meranie hodnoty pH.

P1924

Domáci test na zistenie zápalu močových ciest Veroval, 2ks

Jednoduchý domáci test na zistenie bielych krviniek,dusitnanov a bielkovin

Alkohol tester Alkomat AL 5500

Tester na meranie alkoholu v krvi.

Domáci test na zistenie žalúdočných ochorení (Helicobacter pylori)

Jednoduchý domáci test na zistenie baktérie Helicobacter pylori