Korektor hallux valgus na deň aj noc

Korektor hallux valgus na deň aj noc je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca.

Pridané: 14.12.2021

Kvalitný tovar, rýchle vybavenie a doručenie

Hallux valgus je štrukturálna deformita kĺbu palca na nohe s vybočením palca navonok od stredu tela a vybočením prvej záprstnej kosti dovnútra. Príčina tejto deformity môže byť genetická alebo získaná. Vzniká dôsledkom nosenia nevhodných topánok s veľmi úzkou špičkou a vysokým podpätkom, čím prichádza k poklesu priečnej klenby nohy. Vybočený palec sa môže objaviť aj po reumatických ochoreniach.

Korektor hallux valgus na deň aj noc je stabilná ortéza s kĺbom, ktorá umožňuje chôdzu počas liečby vybočeného palca. Používa sa v miernych až stredných prípadoch deformácie palca alebo ako prevencia po operácii.

Korektor je univerzálny na pravú aj ľavú nohu.

Materiál

• plast

• 1 kus
Pomôže Vám pri

Ochorenie Hallux Valgus - vybočený palec

Hanbíte sa chodiť bosí, trápi Vás nesmierna bolesť? Je nereálne nosiť lodičky, vysoké podpätky a hnevá Vás to? S najväčšou pravdepodobnosťou ide o ochorenie Hallux valgus (vybočenie palca).

Bandáž hallux valgus

Rýchle a účinné zmiernenie bolesti a problémov spojených s ochorením hallux valgus.

Nočná bandáž – hallux valgus

Nočná bandáž na hallux je veľmi účinný spôsob nápravy deformácie palca počas spánku.

Chránič a korektor hallux valgus – gélový

Kombinácia gélového korektoru a chrániča hallux valgus rieši problémy a bolestivosť vybočeného palca.

Zdravotná ortopedická obuv – typ 04 biela

Rehabilitačná letná vychádzková obuv.

Cvičebná pomôcka na korekciu hallux valgus

Účinná cvičebná pomôcka na korekciu vybočených palcov na chodidlách.

Chránič na otlaky samolepiaci – malý gélový

Samolepiaci chránič na otlaky s minerálnym olejom, ktorý postihnuté miesto zmäkčuje a vyživuje.