Masážny gél EMSPOMA univerzálny 1000 ml

Univerzálna masážna emulzia odstraňuje bolesti, únavu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Na sklade
1000 ml
Liter
9,70 € / l
Pridané: 01.05.2017

hľadali sme viacej produktov, ktoré sme v tomto obchode našli. Obchod odporúčam, objednávka bola rýchlo vybavená. Zatiaľ sme s objednaným tovarom spokojní.

EMSPOMA U - univerzálna masážna emulzia s obsahom účinných látok určená na všetky druhy masáže a automasáže. Odstraňuje bolesti, únavu, zlepšuje duševnú kondíciu. Vyvoláva pocit ľahkosti. Má dlhotrvajúci účinok. Vhodná na masáž celého tela.

Osviežujúca, ľahko umývateľná. Nevysušuje a nedráždi pokožku, ale chráni ju pred infekciou. Obsahuje tuky, emulgátory, vodu a funkčné látky.

• 1000 ml

Masážny gél PEGGY - gaštanový 170g

Masážny gél peggy je vhodný na masáže, odstraňuje pocit únavy.

Masážny prístroj MG 16 trojnožka

Malý, šikovný masážny prístroj dopraje úľavu vašim svalom kdekoľvek sa nachádzate.

Konopné mazanie hrejivé

Konopné mazanie s prekrvujúcim a hrejivým účinkom.

Infrapatelárna páska

Bandáž na spevnenie kolenného kĺbu pri zvýšenej záťaži.

Thermolka hrejivé mazanie 200 ml

Konopný hrejivý gél, ktorý pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov alebo studených končatinách.