Ochranná plachta na elektrický trojkolesový skúter CHAMPION

Praktická krycia plachta na ochranu skútra pred vplyvmi nepriaznivého počasia a pred znečistením.

4 - 6 týždňov
Pridané: 26.12.2022

Tovar dodaný včas,podľa dohody.

Ochranná plachta je praktickým doplnkom do výbavy každého skútra. Vozidlo zabezpečí pred vplyvmi nepriaznivého počasia aj pred znečistením.

Skúter je s ňou chránený pred dažďom, UV žiarením, prachom, nečistotami od stromov a vtákov, prípadne pred poškriabaním. Jeho bezpečnosť zvyšujú reflexné prvky, ktoré sú našité na spätných zrkadlách a vzadu za sedadlom.

Ochranná plachta na elektrický trojkolesový skúter CHAMPION

Táto krycia plachta je vyrobená z pevného vodoodpudivého materiálu, ktorý je zároveň ľahký a takisto dobre skladný.

Tvar a rozmery plachty sú prispôsobené na prekrytie elektrického trojkolesového skútra CHAMPION. Na ešte lepšie upevnenie sú k dispozícii 2 nastaviteľné popruhy.

UPOZORNENIE: Aby ste prekryli celé vozidlo, je potrebné sklopiť sedadlo vodiča.

Rozmery

• dĺžka cca 180 cm
  • výška cca 115 cm
  • šírka pri spätných zrkadlách cca 85 cm
  • šírka pri sedadle cca 65 cm

Sloboda pohybu: ako vybrať elektrické vozidlo pre seniora

Elektrické vozidlá pre seniorov umožňujú prepravu na dlhšie vzdialenosti za kratší čas aj bez pomoci ostatných. Ponúkajú tak ľuďom so zdravotným obmedzením väčšiu voľnosť pohybu. Pri výbere sa zamerajte na zdravotný stav užívateľa, výkon motora, kapacitu batérie a dojazdovú vzdialenosť. Priblížime vám najdôležitejšie parametre, aby elektrický skúter pre seniorov spĺňal predstavy a požiadavky používateľa.

Sklápacia nájazdová rampa, 120 cm

Prenosná nájazdová rampa pomáha pri prekonaní bariér, vhodná na nakladanie a vykladanie invalidných vozíkov a iných prostriedkov.

Elektrický trojkolesový skúter CHAMPION pre seniorov a imobilných – výkonný 1000 W motor, červený

2 090,00 €

Luxusný skúter najvyššej triedy určený pre seniorov, imobilných pacientov či osoby so zníženou pohybovou schopnosťou. Vhodný aj na dlhšie trasy a rôzne terény, poskytuje maximálny komfort a bezpečnosť počas jazdy.

Cestovná lekárnička s 220 ks zdravotníckeho materiálu a pomôcok

Cestovná lekárnička s 36 položkami a dokopy 220 kusmi zdravotníckeho a pomôcok.

Pršiplášť s rukávmi

Ochranný pršiplášť s kapucňou, rukávmi a prehozom cez chrbtovú časť opierky upevnený gumičkou.

Relaxačné polohovacie kreslo, béžová látka

Pohodlné polohovateľné kreslo s funkciou masáže, vyhrievania, hojdania a otáčania ideálne do každého interiéru.

Nákupná taška na kolieskach, modrá

Nákupný vozík na kolieskach uľahčuje nakupovanie a s ľahkosťou prekonáva schody.