Didaktická hra so vzormi Marbelino 2 od Beleduc

Triediaca hra zameraná na precvičovanie jemnej motoriky a logického myslenia.

Farby

Pridané: 02.06.2023

Spokojnosť s objednávkou vo všetkých smeroch

Didaktická hra so vzormi Marbelino 2 poskytuje deťom široké možnosti aktivít s využitím farebných loptičiek. Deti sa môžu hrať so sekvenciami a vzormi, môžu riešiť rôzne úlohy, ktoré sú uvedené na priložených kartách, alebo sa môžu vyhrať svojou tvorivosťou.

Všetky tieto aktivity možno hrať aj ako komunikačnú hru, kde jeden hráč opisuje kartu inému, ktorý musí dodržiavať pokyny a umiestňovať loptičky na správne miesto.

Unizdrav

Drevená doska disponuje vnútornou a vonkajšou časťou, ktoré možno využiť na vykonávanie aktivít so vzormi a sekvenciami.

Každá oblasť je vyznačená bielou farbou.

Nájdete tu 12 aktivít v troch rôznych úrovniach:

• Ľahká (farby)
  • Stredná (čísla a farby)
  • Ťažká (zoraďovanie)

Všetky karty majú správne riešenie na zadnej strane, takže deti môžu okamžite vedieť, či správne vyriešili úlohu. Týmto spôsobom si môžu sami skontrolovať svoje výsledky.

Didaktická hra so vzormi Marbelino 2 od Beleduc

Primárnym použitým materiálom je drevo a preglejka, karty sú papierové, košíček plstený a vrecúško bavlnené. Škatuľa má rozmery 26,5 x 25,7 x 9,5 cm.

Vhodné pre deti od 4 rokov.

• 1 hracia doska
  • 64 farebných loptičiek
  • 1 veľká miska z plsti
  • 20 kariet s úlohami
  • 1 úložné vrecko

Didaktická hra Lekárska súprava od Beleduc

Detská lekárska súprava obsahuje všetky pomôcky, ktoré deti potrebujú na kreatívnu hru na rolu.

Detská sonická zubná kefka VITAMMY SMILE

Elektrická zubná kefka pre deti od 3 rokov so sonickou technológiou a mäkkými vláknami na dôkladnú starostlivosť o zuby a ďasná.

Fixaplast – detská náplasť, 50 x 6 cm nedelená

Fixaplast detská náplasť s vankúšikom na ošetrenie drobných rán.

Pohybová hra Otáčanie a rovnováha od Beleduc

Balančná hra na podporu rozvoja koordinácie a rovnováhy.

Detská ergonomická opierka na správne držanie tela Curble KIDS, tyrkysová

Detská chrbtová opierka na podporu správneho držania tela počas sedenia a obmedzenie napätia a bolestí chrbtice.

Školská taška ENDY s jednorožcom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.