Ergonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair Comfy, čierna

Chrbtová opierka na podporu správneho držania tela počas sedenia a obmedzenie napätia a bolestí chrbtice.

novinka top produkt tip na darček

Pridané: 13.06.2023

flexibilita a siroka skala zdravotnickych pomocok za priaznive ceny

V dnešnej dobe trávi mnoho ľudí v sede priemerne vyše 7 hodín, navyše mnohokrát v nesprávnej polohe, ktorá vytvára na chrbticu tlak a deformuje ju. Dôsledkom sú bolesti chrbta, krížov, krčnej chrbtice či hlavy, ktoré znepríjemňujú každodenné činnosti. Práve preto je dôležité nepodceňovať správne držanie tela v každom ohľade.

Či už pracujete v kancelárii, ste študentmi, často cestujete alebo si chcete aj v pohodlí domova dopriať zdravé sedenie, je tu pre vás ergonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair.

Ergonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair Comfy, čierna

Chrbtová opierka je postavená na unikátnom mechanizme pákového efektu, ktorý tlačí hmotnosť vášho tela do opierky a tým udržuje prirodzené zakrivenie bedrovej chrbtice a redukuje napätie v chrbte. Podsedák je vhodný nielen pre ľudí so sedavým zamestnaním, ale aj pre tých, ktorí trpia pohybovým obmedzením, hrbia sa a pri sedení sa zvyknú kĺzať na stoličke, neprimerane prenášať váhu tela krížením nôh či podopieraním sa.

Vďaka vyhotoveniu z pevného plastu, anatomicky tvarovanej výplni z polyuretánovej pamäťovej peny a vzduchovým výklenkom, ktoré slúžia na cirkuláciu vzduchu a predchádzajú poteniu, poskytuje Curble chair stabilné a pohodlné sedenie. Neobsahuje žiadne ťažké kovy ani škodlivé látky nebezpečné pre zdravie.

Ergonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair Comfy, čiernaErgonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair Comfy, čierna

Táto ergonomická opierka bola navrhnutá na čo najjednoduchšie použitie. Nie je potrebná žiadna montáž – stačí ju položiť na stoličku cca 10 cm od operadla, prípadne na iný rovný povrch a pohodlne sa usadiť. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť zasa umožnia jej ľahké prenášanie aj skladovanie.

V našej ponuke nájdete 2 vyhotovenia – COMFY a WIDER, teda základný a prémiový väčší model, ktorý je širší o 5 cm a poskytuje pevnejšiu podporu. Pre deti máme v ponuke špecíálnu verziu Curble KIDS.

Hlavné prednosti opierky chrbta Curble Chair Comfy

• ergonomické tvarovanie opierky s pákovým efektom udržiava chrbticu v správnej polohe
  • uľavuje od bolesti a napätia
  • polyuretánová pamäťová pena sa dokonale prispôsobuje telu
  • odolné a kompaktné vyhotovenie
  • chrbtová opierka s univerzálnym použitím

Parametre

Uhol zdvihu sedadla

Rozmery (š x h x v)

33 x 34 x 33 cm

Hmotnosť

800 g

Zaťaženie až do 365 kg
Materiál plast, polyuretánová pamäťová pena, polyester
Pomôže Vám pri

Bolesť chrbtice - pomôcky na správne sedenie

Máte problém vstať ráno z postele? Bolí Vás chrbát, kríže alebo cítite bolesť v krku? Chodíte na masáže alebo beriete lieky, ktoré Vám aj tak nepomáhajú?! Nie je to nič výnimočné, pretože bolesťou chrbtice trpí 80 % ľudí. Je jedno či sú to deti, seniori, manuálne alebo duševne pracujúci. Vymeňte lieky za domácu liečbu pomôckami na cvičenie, ktoré sú určené na rehabilitáciu chrbtice.

Chrbtová opierka

Produkt používaný na prevenciu, miernenie chorôb alebo na kompenzáciu vplyvov poranenia chrbtice tak, že zabezpečí jej správne zarovnanie pri sedení.

Balančný masážny ježko

Masážny ježko je vhodný na masáž nôh a rôznych častí tela.

Ortopedický vankúš na sedenie + ortopedická opierka chrbta – kompletný set

Vankúš + opierka s anatomickým tvarovaním vyrobené z inovatívnej pamäťovej peny, vhodné pre ľudí, ktorí majú problémy s bedrovou časťou tela a pociťujú diskomfort pri sedení.

Fit stolička

Revolučná novinka udržuje vaše zdravie a správne držanie tela počas celého dňa. Tento inovatívny dizajn stoličky pomôže zaistiť nielen dobré držanie tela, ale aj zníženie a úľavu od bolesti chrbta.

SM systém Elastické lano

Lano je špeciálne dimenzované na optimálne cvičenie SM Systému znamená – stabilizáciu a mobilitu..

Bedrový vankúš AT03004

Vankúš, ktorý udržuje chrbticu v anatomickej polohe a zabraňuje bolestiam.

Doplňujúci tovar