Kód skupiny: P3421

Uzavretý nástenný germicídny žiarič s displejom určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Cena s DPH od:
Cena bez DPH od:
Kód skupiny:
Pridané: 13.01.2022

Kvalitný tovar, rýchle dodanie

Prevedenia
UVC 36 P3421-04686

UVC 72 P3421-04687

Uzavretý nástenný germicídny žiarič UNIZDRAV poskytuje účinnú dezinfekciu prietorov, v ktorých zbavuje vzduch mikroorganizmov, baktérií a vírusov.

Žiarič využíva UVC žiarenie s dominantnou vlnovou dĺžkou 253,7 nm. Zdroj UV žiarenia je umiestnený v tuneli, cez ktorý je previevaný vzduch z miestnosti. Kontaminovaný vzduch vstupuje zo spodnej strany žiariča a dezinfikovaný vystupuje z vrchnej, čím sa v miestnosti zabezpečuje efektívna cirkulácia vzduchu. V objeme tunela je vysoká intenzita UVC žiarenia, ktorá v kombinácii s prietokom vytvára potrebnú dávku žiarenia na likvidáciu individuálnych typov vírusov a baktérií.

Žiarič je navrhnutý na dezinfekciu počas prítomnosti osôb – UVC žiarenie zostáva v obale samotného žiariča vďaka optickým clonám s vysokou priedušnosťou, preto sa nedostáva mimo a neohrozuje prítomných.

Germicídny žiarič UNIZDRAV s displejom uzavretý nástenný

Žiarič je navrhnutý na dezinfekciu počas prítomnosti osôb – UVC žiarenie zostáva v obale samotného žiariča vďaka optickým clonám s vysokou priedušnosťou, preto sa nedostáva mimo a neohrozuje prítomných. Na dosiahnutie najlepšieho účinku germicídneho žiariča nechajte prístroj spustený nepretržite 24 hodín 7 dní v týždni.

Prehľadný displej umožňuje používateľovi nastaviť si vlastný čas prevádzky zariadenia, automatický štart, intenzitu ventilátora, ako aj dátum a jas obrazovky. Infražiarič je navyše vybavený farebným podsvietením, ktoré indikuje stav prevádzky – zelená farba pri zapínaní, modrá počas prevádzky, červená pri výskyte technického problému.

Germicídny žiarič UNIZDRAV s displejom uzavretý nástenný

Súčasťou germicídneho žiariča UNIZDRAV je statický nástenný stojan, kábel, skrutky, príchytky a predpripravené diery na montáž na stenu.

Špecifikácia

• výkonný kompaktný žiarič
  • za hodinu dokáže vyčistiť plochu až 28 m2
  • moderný a minimalistický vzhľad
  • pevná konštrukcia
  • dezinfekcia vzduchu počas prítomnosti ľudí

Výhody

• efektívny kompaktný žiarič
  • nízka prevádzková hlučnosť

Použitie

• nemocnice
  • ordinácie
  • čakárne
  • úrady
  • kancelárie
  • školy
  • domácnosti

Technické parametre

Napájacie napätie 220 – 240 V/50 Hz
Príkon < 92 W (wattov), 0,4 A (ampérov)
Hlučnosť 21 dB
Krytie IP20

Zdroj UVC 90 W/sek/cm2

– UVC 36

253,7 nm, OSRAM PURITEC 36 W HNS L

Zdroj UVC 90 W/sek/cm2

– UVC 72

253,7 nm, OSRAM PURITEC 72 W HNS L
Množstvo ozónu bezozónové
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Typ pripojenia pohyblivý prívod 2 m

Video produktu

Čo si kúpiť do domácnosti?! Čističku vzduchu alebo germicídny žiarič?!

Čističky vzduchu neslúžia len alergikom, astmatikom a ich potrebám, ale sú vhodné aj pre ľudí bez alergie, tehotné ženy alebo deti s oslabeným imunitným systémom. Germicídne žiariče dokážu vzduch dezinfikovať pomocou ultrafialového žiarenia teda umelého žiarenia z UV dvomi spôsobmi a to na priame alebo nepriame ožarovanie miestnosti. Oba prístroje sú vysokej kvality, ktoré majú svoje využitie v miestnostiach kde je nevyhnutné dezinfikovať ovzdušie či už ide o malé alebo veľké miestnosti akými sú domácnosti, úradné pracoviská, zdravotnícke inštitúcie.

Aký typ germicídneho žiariča je pre Vás najvhodnejší?

Ľudia pracujú v rozličných odvetviach, aj tam, kde môže nastať kontaminácia vzduchu. To môže spôsobiť ochorenia, preto sa vyvinuli prístroje, ktoré dokážu vzduch dezinfikovať. Ide o germicídne žiariče fungujúce na princípe vyžarovania germicídneho žiarenia - umelého žiarenia z UV časti spektra.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý nástenný – čierne vyhotovenie

Uzavretý nástenný germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Kyslíková fľaša s náustkom ClearO2 Oxygen, 15 l

Kyslíková fľaša s náustkom je určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka.

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý nástenný

Germicídny žiarič UNIZDRAV s displejom uzavretý mobilný

Uzavretý mobilný germicídny žiarič s displejom určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Germicídny žiarič UNIZDRAV s displejom uzavretý nástenný – čierne vyhotovenie