Prsteňový oxymeter 3v1

Prsteňový oxymeter na inteligentné a kontinuálne monitorovanie saturácie kyslíka v krvi, tepovej frekvencie, ako aj vašej pohybovej aktivity.

Cena s DPH:
139,00 €
Jed. cena:
139,00 € / ks
Cena bez DPH:
115,83 €
DPH:
20.0 %
Množstvo:
ks
do 24hod.
Kód produktu:
P3382
Záruka:
24 mesiacov
novinka top produkt tip na darček
Popis produktu

Prsteňový oxymeter O2 RingTM predstavuje absolútne inovatívny prístup na inteligentné a kontinuálne monitorovanie saturácie kyslíka v krvi, tepovej frekvencie, ako aj vašej pohybovej aktivity.

Jedinečný dizajn v štýle moderného prsteňa s LED displejom nielenže poskytuje komfort nosenia počas celého dňa a noci, ale zároveň plní aj estetický význam.

Prsteňový oxymeter 3v1

Jednou z kľúčových funkcií tohto smart oxymetra je nastavenie inteligentného alarmu pri dosiahnutí prahových hodnôt, ktoré si dokáže používateľ sám navoliť a upravovať podľa potreby. Pri poklese saturácie krvi kyslíkom pod vami definovanú hranicu prsteň zavibruje a upozorní tak na presiahnutie kritickej hodnoty. 

Tento inteligentný alarm sa dá zároveň využiť aj pri dosiahnutí prahových hodnôt tepovej frekvencie, kde sa dá tiež navoliť a upravovať spodná a horná hranica tohto parametra.

Prsteňový oxymeter O2 RingTM disponuje lítium-polymérovou batériou nabíjateľnou prostredníctvom USB portu, ktorá vydrží až 16 hodín kontinuálneho používania. Nabitú ju budete mať už do 3 hodín.

Prístroj okrem monitorovania saturácie kyslíkom zároveň meria aj tepovú frekvenciu a disponuje krokomerom, takže týmto 3 v 1 zariadením získavate kompletný prehľad nielen o vašom zdravotnom stave, ale aj o pohybovej aktivitete.

 Prsteňový oxymeter 3v1

Vďaka Bluetooth konektivite a špeciálne vyvinutej mobilnej aplikácii pre mobilné zariadenia (Android  aj  iOS) budete mať prehľad o všetkých meraných parametroch v prehľadných reportoch a infografikách, ktoré môžete zdieľať s vaším ošetrujúcim lekárom.

Okrem toho sa dá k oxymetru stiahnuť aj špeciálny PC software, pomocou ktorého sa všetky parametre jednotlivých meraní dajú stiahnuť a následne analyzovať a vyhodnotiť.

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:

Zopár rád a typov ako na krvný tlak

S chorobami srdca a krvného tlaku sa netreba zahrávať. V tomto článku si prečítate zopár rád a typov na vysoký a nízky krvný tlak.

Súvisiaci tovar

Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie

od 690,00 € 999,00 €

Účinný a veľmi kvalitný kyslíkový koncentrátor vo vysokej miere prispieva k liečbe závažných ochorení.

P2384

Detail produktu

Pulzný oxymeter P-03

35,50 €

Pulzný oxymeter s jednoduchým ovládaním na meranie saturácie kyslíka a srdcovej frekvencie.

P3348

Detail produktu

Pulzný oxymeter OxySmart PC-60F

45,50 €

Pulzný oxymeter s jednoduchým ovládaním na meranie saturácie kyslíka a srdcovej frekvencie.

P3349

Detail produktu