Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely

Dizajnový stojan na dezinfekciu rúk s automatickým dávkovačom dezinfekcie ideálny na umiestnenie pred vstupom do prevádzok.

Pridané: 24.02.2018

Siroky sortiment,prehladna stranka

Stojan UNIZDRAV na dezinfekciu rúk s automatickým dávkovačom dezinfekcie je ideálny na umiestnenie pred vstupom do najrôznejších prevádzok. Vďaka štýlovému dizajnu a univerzálnej bielej farbe nájde uplatnenie v rôznych priestoroch so zvýšeným pohybom ľudí, kde je potrebné klásť väčší dôraz na hygienu a predchádzanie prenosu baktérií a vírusov. Hodí sa do komerčných priestorov i domácností.

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely

Stojan má stabilnú konštrukciu s okrúhlym podstavcom a je možné ho umiestniť voľne v priestore. Jeho súčasťou je bezdotykový dávkovač s objemom 320 ml, ktorý vďaka infračervenému senzoru urýchľuje dávkovanie potrebného množstva antibakteriálneho prípravku na efektívnu dezinfekciu rúk. Na prevádzku dávkovača sú potrebné 3 alkalické batérie AA.

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely     Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely     Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely

Na vrchu dávkovača sa nachádza multifunkčný gombík slúžiaci na zapnutie a vypnutie zariadenia a nastavenie intenzity dávkovania. V ponuke sú 2 úrovne dávkovania podľa potreby. LED indikátor svieti na modro, ak zariadenie vydáva dezinfekciu a takisto zasvieti aj pri vypnutí.

Upozornenie: Nie je vhodné používať tekutiny v hustom skupenstve a s pevnými čiastočkami či hrudkami. Mydlo pri dávkovaní nikdy nelejte až po okraj nádoby. Pri čistení dávkovača dodržujte bezpečnostné pokyny, neponárajte dávkovač do vody a neumývajte dávkovač v sprche.

Technické parametre

Výška stojana 94 cm bez dávkovača dezinfekcie, 105 cm s dávkovačom dezinfekcie
Priemer podstavca 40 cm
Priemer otvoru na dávkovač dezinfekcie 8 cm
Rozmer dávkovača dezinfekcie 74 x 113 x 186 mm
Objem nádoby dávkovača dezinfekcie 320 ml
Batéria 3x 1,5 V batérie AA (nie sú súčasťou balenia)
Dosah senzora dávkovača dezinfekcie 8 cm
Dodanie 1 balík

Rýchlotest na PROTILÁTKY po očkovaní a prekonaní COVID-19, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchlotest pre osoby s COVID-19 a očkované osoby na rýchle kvalitatívne zisťovanie protilátok IgM/IgG na COVID-19 v ľudskej krvi, sére alebo plazme.

Rúška na tvár s gumičkou – chirurgické čierne, 50 ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml - 9 + 1 ZDARMA

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, červený

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.