Automatický dávkovač tekutej dezinfekcie 320 ml

Moderný dizajnový dávkovač tekutej dezinfekcie, ktorý sa hodí do každej domácnosti i komerčných priestorov.

top produkt

320 ml
Liter
52,81 € / l
Pridané: 06.03.2023

S okuliarmi som spokojná, účel splnili. Zarazila ma rýchlosť doručenia. Tovar mi bol doručený nasledujúci deň po objednávke, to sa veru často nestáva.

Automatický dávkovač určený pre tekutú dezinfekciu, ktorý vám zabezpečí dôkladnú dezinfekciu vašich rúk a bezkontaktnú ochranu proti baktériám a vírusom. Vďaka infračervenému senzoru vám zjednoduší a zrýchli prevenciu v prevádzkach so zvýšeným pohybom ľudí.

Dávkovač disponuje zaujímavým moderným dizajnom s 320 ml nádobou, ktorá sa ľahko dopĺňa odkrútením na spodnej strane dávkovača. Na prevádzku potrebuje 3 alkalické AA batérie, ktoré sa vkladajú do priestoru na batérie pod hornou častou dávkovača po odkrútení spodnej nádoby.

Na vrchu dávkovača sa nachádza multifunkčný gombík slúžiaci na zapnutie a vypnutie zariadenia a nastavenie intenzity dávkovania. V ponuke máte 2 úrovne dávkovania podľa potreby. LED indikátor svieti na modro, ak zariadenie vydáva dezinfekciu a takisto zasvieti aj pri vypnutí.

Nesmú sa používať tekutiny v hustom skupenstve a s pevnými čiastočkami a hrudkami, nakoľko dávkovač je určený a navrhnutý iba pre tekuté formy dezinfekcie, či už alkohové alebo bezalkoholové. Pri čistení dávkovača dodržujte bezpečnostné pokyny, neponárajte dávkovač do vody a neumývajte dávkovač v sprche.

Príslušenstvo: malý krížový skrutkovač na otvorenie krytu na AA batérie, príslušentsvo na upevnenie dávkovača na stenu – 2 skrutky a 2 plastové rozperky. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Technické parametre

Objem nádoby 320 ml
Batéria 3x 1,5 V batérie AA
Rozmer dávkovača 74 x 113 x 186 mm
Dosah senzora 8 cm

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Dezinfekčný roztok na ruky čistiaci, 5 l

Dezinfekčný roztok s biocídnym účinkom už po 30 sekundách na rýchlu dezinfekciu rúk.

Papierové utierky na ruky v kotúči Tork Matic Advanced (H1), 6x 150 m

Papierové utierky v kotúči s vysokou savosťou znižujú vďaka samostatným útržkom spotrebu a zlepšujú úroveň hygieny.

Batéria Panasonic Evolta AA 8ks

Alkalické batérie s lepším výkonom. Poskytujú spoľahlivý a najvyšší výkon.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 110 cm

Bezdotykový dezinfekčný stojan s pedálovým dávkovačom ideálny na umiestnenie pred vstupom do obchodov, budov a komerčných priestorov.