Ortopedické vložky Eco Sport s kokosom

Kód skupiny: P3256

Ortopedické vložky s pohodlnou hygienickou stielkou s kokosovými vláknami, ktoré dokonale odvádzajú nadmernú vlhkosť.

Cena s DPH od:
Cena bez DPH od:
Kód skupiny:
Pridané: 01.05.2023

Veľmi dobrá komunikácia, tovar majú na sklade. Sú spoľahliví

Prevedenia
Veľkosť 44 P3256-04563

Veľkosť 45 P3256-04564

Veľkosť 46 P3256-04565
bal.

Ortopedické vložky KAPS Eco Sport sú pohodlné a hygienické vložky do topánok, ktoré dodávajú chodidlám pocit sviežosti.

Froté stielka s prírodnými kokosovými vláknami pomáha odvádzať nadmernú vlhkosť, vďaka čomu sú vložky vzdušné a odolné voči množeniu baktérií. Okrem toho obsahujú vrstvu absorpčnej latexovej peny, ktorá pri chôdzi poskytuje maximálne pohodlie.

Vložený ortopedický profil zabezpečuje správne rozloženie tlaku na chodidlo, čím výrazne zabraňuje svalovej únave organizmu. Obšitý okraj zaisťuje vyššiu odolnosť produktu.

Anatomické vložky sú vhodné do športovej a turistickej obuvi. Vložky je možné ručne prať pri teplote do 30 °C.

• 1 pár
Pomôže Vám pri

Ortopedická obuv

Niekedy sa zamýšľate nad tým, prečo vás po práci, prechádzke mestom alebo bežnom dni bolia nohy a chodidlá. Nie stále je to záťažou. Vo väčšine prípadov ide o nesprávnu obuv. Čo je ortopedická obuv a prečo je taká dôležitá?

Ortopedické vložky s aktívnym uhlím

Perforovaná anatomicky tvarovaná vložka, ktorá udržiava správny tvar chodidla.

Masážna rehabilitačná obuv 2-pracková

Pohodlná rehabilitačná obuv s masážnou vložkou na každodenné nosenie.

Ortopedické vložky RELAX

Ortopedické vložky zabraňujú poklesnutiu priečnej a pozdĺžnej klenby a výrazne znižujú mikrošoky pri kontakte s tvrdým povrchom.

Kožená pätička Anti Slip

Samolepiaca pätička na ochranu päty pred otlakmi.

Zdravotná ortopedická obuv Leon T904

Zdravotná ortopedická obuv na každodenné nosenie doma, vonku alebo v práci.

Vkladacie vložky Eco s kokosom

Perforovaná, prírodná a veľmi pohodlná stielka, ktorá udržiava správnu mikroklímu v obuvi.