Zvyšovač WC s príklopom, 10 cm

Univerzálny toaletný nadstavec s príklopom, poskytuje maximálny komfort pre pacientov pri ťažkostiach so sedením alebo vstávaním.

Pridané: 11.01.2020

Prvú objednávku produktu som potrebovala hneď zrušiť a následne som spravila novú objednávku. Obchod mi bez problémov vyhovel, prvú objednávku zrušil a druhá prišla v poriadku. Možno si niekto povie, že to by mala byť samozrejmosť, aby obchod zrušil objednávku na žiadosť zákazníka, no nie vždy sa tak deje. Obchod určite odporúčam.

Univerzálny zvyšovač wc je určený pre osoby so zdravotným postihnutím a poruchami pohybového ústrojenstva, a to najmä pre tých ktorí majú problém pri sedení alebo vstávaní. Ideálne sa hodí pre staršie osoby.

Zvyšovač s príklopom môže byť pripevnený k väčšine WC pomocou jednoduchého systému uzamykania bočnej skrutky. Tento uzamykací systém, umožňuje rýchlu, jednoduchu a stabilnú montáž.

Zvyšovač WC s príklopom, 10 cm

Povrch nadstavca je odolný voči škvrnám a dá sa ľahko čistiť. " Zárez " v prednej časti zaisťuje komfort pre ženy aj pre mužov. Vyrobený je z pevného netoxického polypropylénovoho materiálu.

Technické parametre zvyšovača:

Vonkajšie rozmery: 36,5 x 40,5 cm
Šírka otvoru: 21 cm
Dĺžka otvoru: 26 cm
Výška nadstavca: 10cm
Maximálna nosnosť: 225 kg
Hmotnosť 1,4 kg
Farba: biela
Pomôže Vám pri

Toaletná opora

Pomocná toaletná opora uľahčuje zachovanie rovnováhy pri vstávaní a sadaní na WC.

P2015

Elektrická polohovacia posteľ CLINIC

Komfortná elektrická polohovacia posteľ (elektrické polohovacie lôžko) je určená pre domácu i ošetrovateľskú starostlivosť, vyznačuje sa jednoduchým ovládaním.

Toaletné kreslo pojazdné

Pojazdné toaletné kreslo slúži ako náhrada wc pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy. Je možné ho používať aj ako vozík na presun pacienta.

P2021

Štvorkolka s predĺženými lakťovými opierkami

Štvorkolka je rehabilitačná pomôcka slúžiaca ako podpora pri chôdzi pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy.

Chodúľka kĺbová skladacia

Kĺbová chodúľka skladacia slúži pacientom, ktorí majú obmedzenú pohyblivosť počas chôdze.

P2032