Masážne luxusné elektrické kreslo MD - A890 S

Luxusné masážne kreslo s najnovšími technológiami.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód skupiny:
P2694
Popis produktu

Nové, luxusné, výnimočné masážne kreslo pre vašu fyzickú a psychickú pohodu má výrazný dizajn, množstvo funkcií a zlepšenie celkovej masáže. Toto kreslo Vám ponúka realistickú masáž s kvalitnými materiálmi a jedinečnými funkciami .

Funkcie kresla

 • 4D patentovaná masáž
 • masážne hlavice s vyhrievaním
 • "j" trajektória - zakrivené koľajnice pre väčší rozsah masáže
 • poloha Zero Gravity
 • funkcia Save Place pre úsporu miesta
 • masáž celého tela vrátane krčnej chrbtice
 • masáž akupunkturních bodov
 • vzduchová masáž
 • masáž chodidiel pomocou rotujúcich valčekov
 • hudobný doprovod
 • inteligentné ovládanie pomocou tabletu

Poloha Zero Gravity dáva pocit ľahkosti. Kreslo je naklonené do najprirodzenejšej polohy pre masáž. Chrbát sa jemne nakloní a podnožka sa zdvihne. V tejto polohe sa vaše nohy nachádzajú približne o 20 cm vyššie než hlava. Váha tela je rovnomerne rozložená.

Masážne luxusné elektrické kreslo MD - A890 S

Kreslo má funkciu automatického skenu postavy, to znamená že pri každom usadení sa do jeho polstrovanej syntetickej kože vykoná identifikácia postavy. Prispôsobí sa tak postavám rôzneho vzrastu. Táto funkcia správne zaistí určenie polohy krčnej chrbtice, ramien a bedier.

Masážne luxusné elektrické kreslo MD - A890 S

Toto masážne kreslo vymasíruje vaše telo od chodidiel až po krčnú chrbticu za pomoci vyhrievacích masážnych hlavíc. Pre harmóniu tela i duše sú funkcie kresla inšpirované tradičnou čínskou medicínou a masáž je taktiež zameraná na akupunktúrne body. Kreslo má zásadu 12 meridiánov, podľa ktorých sa masírujú špecifické Meridiány a akupunktúrne body. To pomáha zlepšovať krvný obeh a aktivuje funkcie tela, tak aby sa dosiahla harmonická rovnováha medzi Jin a Jang.

​​ Masážne luxusné elektrické kreslo MD - A890 S

Akupunktúrne body

Kreslo svojou metódou pôsobí na akupunktúrne body. Tieto body ošetrí, energia začne opäť prúdiť, telo sa dostáva do rovnováhy a zbavuje sa tak problémov a bolestí. Pomocou tlaku na tieto body sa tak môžete zbaviť bolestí krčnej chrbtice a chrbta, ischias, pri únave, bolestiach hlavy, ťažkostiach dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, pri alergiách, úzkosti, neplodnosti, vysokom či nízkom krvnom tlaku alebo pri poruchách spánku.

Prehľad funkcií, ktoré masážne kreslo ponúka

Masážne luxusné elektrické kreslo MD - A890 S

4D masáž

Masáž je vykonaná špecialnym 4D masážnym valčekom. Systém je založený na spolupráci ultra dlhých kriviek koľajníc. Tak môže prístroj pracovať na 4D báze a vykonávať tak masáž pod viacerými uhlami. Masáž sa takto stáva jedinečnou a originálnou. Pre výrobu tohoto kresla bol aplikovaný patentovaný systém použitia znalosti čínskej medicíny,ktorý je založený na technike rýchleho obracania tzv. "Fast reversing technology". Ponúka jedinečnú masáž ako je hnetenie, váľanie, plieskanie, shiatsu,rolovanie a naťahovanie. Táto technika špeciálnej funkcie prsta miesenia a zadného spätného trenia je prirodzenejšia a intenzívnejšia a plne tak nahrádza ľudskú ruku.

Vzduchová masáž

Masážne kreslo ponúka veľmi obľúbenú vzduchovú masáž rúk a ramien, ktorá je známa pod pojmom lymfatická. Má za úlohu zvýšiť činnosť lymfy a látkovú výmenu v tkanivách. Vzduchová masáž rúk sa prevádza tlakom vzduchu a pomáha uvoľňovať ztuhnuté svalstvo po celej dlžke ruky až po končeky prstov. Je vhodná pre ľudí, ktorí trávia veľa času na počítači alebo trávia čas inou fyzickou prácou.

Masážne luxusné elektrické kreslo MD - A890 S

Masážne kreslo používa novú tzv "posuvnú technológiu", ktorá zachováva vzdialenosť iba 8 cm od steny. Kľže dopredu automaticky po zapnutí, čo šetrí priestor a vy tak napriek tomu môžete využívať automatické polohovanie masážneho kresla. Takto môžete umiestniť kreslo aj do menších priestorov, bez toho aby ste obmedzili jeho funkcie.Polohovanie kresla je automatické, plynulé, nesekavé a pomerne rýchle. Kreslo riadime diaľkovým ovládaním, ktoré má jednoduché použitie.

Masážne luxusné elektrické kreslo MD - A890 S

Hudobný doprovod

Ak máte možnosť použitia chytrého telefónu, počítača alebo tabletu môžete kreslo ovládať pomocou Bluetooth.
Celý masážny program tak budete mať vo svojích rukách. Pripojením cez Bluetooth alebo audio kábel si môžete užívať jedinečnú masáž s počúvaním vašej obľúbenej hudby, ktorá zkľudní vašu dušu a uvoľní vaše telo.
Prepojte svoj tablet alebo mobilný telefón s masážnym kreslom za pomoci mobilnej aplikácie.

Model - A 890 využíva importovaný motor s najspoľahlivejšou kvalitou. Ten sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a dlhou životnosťou. Hladina hluku je na úrovni nižšej než je 50dB, takže vás pri vašom obľúbenom televíznom programe nebude nič rušiť.

Len na záväznú objednávku. Nie je možné vrátiť do 14 dní.

Technické parametre:

Model MD - A890
Materiál syntetická koža
Maximálna nosnosť 130 kg
Rozsah masáže -mm
Hlučnosť < 50dB
Rozmery v základnej polohe dlžka 1600mm - šírka 820mm - výška 1270mm
Rozmery v napolohovanom stave dlžka 1900mm - šírka 820mm - 920mm
Hmotnosť 159kg
Spotreba 240W
Spotreba v pohotovostnom réžime 1W
Napájanie AC 120V/220V, 50Hz

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:
Súvisiaci tovar

Elektricky polohovateľné kreslo MD-39

od 805,00 € 839,00 €

Pohodlné a luxusné elektricky polohovateľné kreslo sa dokonale hodí do každého interiéru.

kód: P2427

Detail produktu