HEPTAPHAN testovacie prúžky na moč

Testovacie prúžky na zistenie pH, glukózy, ketónov, bielkovín, urobilinogénu, bilirubínu či krvi v moči.

Cena s DPH od:
Cena bez DPH od:
Kód skupiny:
Pridané: 29.01.2017

objednaný a doručený
všetko prebehlo ok

Prevedenia
100 prúžkov P2550-03577
Na sklade
bal.

Domáci test na zistenie možnej prítomnosti bielkovín, glukózy, bilirubínu, ketónov alebo urobilinogénu v moči a na stanovenie jeho hodnoty pH.

Spôsob použitia

Odoberie sa vzorka moču do čistého pohára na moč a ponorí sa do nej testovací prúžok po dobu 1-2 sekundy a hneď sa vytiahne. Prúžok sa nesmie dotknúť reakčnej zóny. Alternatívou môže byť testovacia zóna držaná v prúde moču. Po navlhčení sa porovná s farebnou škálou.
Odpočítanie testu sa vykoná po približne 1 minúte.

pH-test je založený na reakcii zmesového acidobázického indikátora s farebným prechodom z oranžovej cez žltú a zelenú do modrej v rozmedzí pH 5-9. Hodnotu pH moču možno odčítať s presnosťou 0,5 jednotky pH.

Testom sa dá zistiť zvýšená hladina látok v moči, ako bielkoviny, albumíny, globulíny, mukoproteíny, glukóza, ketóny, kyselina acetónová, urobilinogény, sterkobilinogény, krv.

• 50 prúžkov
  • 100 prúžkov
Pomôže Vám pri

Skúmavka na odber krvi a moču

Odberové skúmavky na krv a moč, nesterilné

HEXAPHAN testovacie prúžky na moč, 50ks

Testovacie prúžky na zistenie pH, glukózy, ketónov, bielkovín, urobilinogénu, či krvi v moči.

Bažant - fľaša na moč 1000ml

Bažant - nádoba na moč určená pre mužov na lôžku.

Indikátorové papieriky pre PH 0-12

Univerzálne lakmusové indikátorové papieriky sú určené na meranie hodnoty pH.

kód: P1924

Pentaphan, 50ks

PENTAPHAN testovacie prúžky slúžia na analýzu moču.

Alkohol tester Alkomat AL 5500

Tester na meranie alkoholu v krvi.