Thermolka hrejivé mazanie 200 ml

Konopný hrejivý gél, ktorý pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov alebo studených končatinách.

Na sklade
200 ml
Liter
45,50 € / l
Pridané: 15.01.2019

Nákup prebehol bez problémov do 24 hodín. Bol som naozaj spokojný.

Hrejivý gél určený na vonkajšie použitie s unikátnou kombináciou konopného oleja, jedle sibírskej, gaštanu, vanilky a kapsaicínu. Slúži na masáž stuhnutých svalov, na prehratie studených končatín, ktoré sú slabo prekrvované, pri bolestiach svalov, kĺbov alebo chrbta. Taktiež je vhodný pri reumatických bolestiach.

Hrejivý pocit dodáva práve kapsaicín z pálivých papričiek, ktorý sa dá zosilniť infralampou alebo zahriatom ošetrovaného miesta.

Je určený len pre dospelé osoby. Obľúbený je medzi športovcami pred fyzickou aktivitou, medzi seniormi, tiež je vhodná aplikácia dlhším pobytom v chlade.

Upozornenie:

• Nikdy nepoužívajte gél na oblasť tváre, v blízkosti očí, na sliznice a ani na poranenú pokožku!
  • Po aplikácií si dôkladne umyte ruky mydlom pod teplou vodou.

Balenie:

• 200 ml

Masážny gél PEGGY - mentolový 170g

Masážny gél peggy je vhodný na masáže, odstraňuje pocit únavy.

Masážny gél EMSPOMA proti bolesti a únave 1000 ml

Osviežujúca masážna emulzia odstraňuje bolesti, únavu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Mentholka konopné mazanie 200 ml

Prípravok s chladivým efektom vhodný na masáže pre uvoľnenie svalov.

Masážny gél EMSPOMA chladivý 500 ml

Chladivá masážna emulzia vyvoláva pocit chladu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Masážny gél EMSPOMA univerzálny 1000 ml

Univerzálna masážna emulzia odstraňuje bolesti, únavu a zlepšuje duševnú kondíciu.

Konský balzam SWISS hrejivý

Krém poskytujúci rýchlu úľavu stuhnutým kĺbom, unaveným svalom a natiahnutému chrbtu.