Mentholka konopné mazanie 200 ml

Prípravok s chladivým efektom vhodný na masáže pre uvoľnenie svalov.

Na sklade
200 ml
Liter
56,00 € / l
Pridané: 16.09.2023

Bezproblémové a bezstarostné získanie obj. Tovaro

Mentholka konopné mazanie je rýchlo pôsobiaci ľahký gél s chladivým mentolom. Osviežuje a zmierňuje únavu alebo stuhnutie svalov, šliach, chrbta aj kĺbov.

Obsahuje konopný olej, ktorý sa záskava lisovaním za studena, preto neobsahuje žiadne psychoaktívne látky ani balastné látky, ktoré by mohlo zapríčiniť dráždenie pokožky. Získava sa zo schválených odrôd technickej konopy.

Ďalšími účinnými látkami sú olej z jedle sibírskej, výťažky z gaštana, kostihoj, arnika, mentol a gáfor.

Použitie:

• jemnú vrstvu gélu vmasírovať na postihnuté miesto,
  • len na vonkajšie použitie,
  • vhodné pre dospelých, športovcov, seniorov a ľudí, ktorí fyzicky robia.

Balenie:

• 200 ml

Thermolka hrejivé mazanie 200 ml

Konopný hrejivý gél, ktorý pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov alebo studených končatinách.

Konopka masť 75 g

Masť vhodná na celodennú starostlivosť o pokožku s konopným olejom.

Priessnitz hrejivé mazanie De Luxe, 200 ml

Výrobok s hrejivým efektom, ktorý rýchlo uľaví unaveným svalom.

Konopné mazanie s 10 % konopným olejom 250 ml

Konopné mazanie s obsahom 10 % konopného oleja má prekrvujúci účinok.

SwissMedicus Chladivá konská masť, 250 ml

Chladivá konská masť pomáha pri ťažkostiach chrbtice, bolesti svalov, artritíde a kŕčových žilách.

Proenzi arthroStop krém

Proenzi krém je účinná pomôcka pri bolestiach kĺbov.