Náplasť na oko Pro-ophta Junior Mini, 5 ks

Náplasť na oko, ktorá slúži na nepriehľadné zakrytie oka počas jeho liečby po operácii, na terapiu škuľavosti a iných ochorení. Je vo farbe pokožky, dá sa nosiť aj pod okuliare.

Na sklade
Kód pre predpis:
Pridané: 15.10.2023

Obratom, profesionálne vybavená objednávka.

Náplasť Pro-ophta Junior sa používa na zakrytie oka, čím poskytne jeho ochranu. Odporúča sa po pooperačných stavoch, na terapiu strabizmu (škuľavosti) a amblyófie (tupozrakosti) alebo iných ochorení oka, napr. zápaloch.

Výhodou tejto náplasti je farebné prevedenie vo farbe pokožky, cloniaci, ale zároveň priedušný stred. Textília je zo 100 % bavlny. Lepidlo, ktoré je pórovito nanesené, je vhodné aj pre citlivú pokožku. Špeciálny tvar pre deti zabezpečí priľnutie náplaste, dá sa použiť aj pod okuliare a ozdobiť farebnou nálepkou s detským motívom. Odstránenie náplaste z oka je bezbolestné. Tvar náplaste je univerzálny, teda dá sa použiť na pravé aj ľavé oko.

Rozmery

• 6,5 x 5,4 cm

• 5 kusov
Pomôže Vám pri
Pomôcku môže predpisovať

Lupa

Veľká lupa pre jednoduchšie a pohodlnejšie čítanie alebo pre drobnú prácu.

Medicínska náplasť - Betafix

Používajú sa v zdravotníctve pri rôznych zraneniach ako náplasť na rany, ale aj pri fixácií obväzov.

Okuliare proti modrému svetlu UNIZDRAV čierne - unisex + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Štýlové okuliare s filtrom proti modrému svetlu, antireflexnou úpravou šošoviek a UV400 filtrom.

Gázové štvorce - sterilné - 7,5 x 7,5 cm

Skladané gázové štvorce slúžia na prekrytie rán.

P0889 A21931

Zväčšovacia lupa okolo krku

Zväčšovacie sklo pre jednoduchšie a pohodlnejšie čítanie alebo pre drobnú prácu.

Ocutein Forte Lutein, 15 mg 60+15 kapsúl

Doplnok stravy na udržanie kvality normálneho zraku a na zníženie únavy očí.