Masážne polohovacie kreslo s vyklápaním látkové, tmavohnedé

Elektricky polohovateľné kreslo umožňuje masáž, vyhrievanie a disponuje praktickou funkciou vyklápania pre bezproblémové sadnutie a vysadnutie z kresla pre seniorov resp. ľudí s problémami pohybového aparátu.

Pridané: 29.04.2018

Som veľmi spokojná, objednávka bola promptne vybavená, tovar dodaný.

Elektricky polohovateľné vyklápacie kreslo poskytne ten najvyšší komfort nielen seniorom či ľuďom s pohybovými ťažkosťami, ale každému, kto chce zrelaxovať v maximálnom pohodlí. Kreslo je plne automatické a ovláda sa pomocou diaľkového ovládača.

Vďaka vyhotoveniu v nadčasovom tmavohnedom dekore z príjemnej a zároveň odolnej tkaniny sa bude vynímať v každom interiéri.

V základnej polohe slúži ako klasické interiérové kreslo. Elektronicky ovládateľná je opierka chrbta aj opierka nôh. Okrem toho je k dispozícii vyklápacia funkcia, ktorá uľahčuje vstávanie a sadanie hlavne ľuďom s pohybovými ťažkosťami. Kreslo je možné nastaviť aj do ležiacej relaxačnej polohy, v ktorej dochádza k regenerácii a uvoľneniu svalstva.

Masážne polohovacie kreslo s vyklápaním látkové, tmavohnedé

Relaxačné kreslo obsahuje 2 káblové diaľkové ovládania. S jedným si môžete pohodlne zapnúť 8-bodovú masáž a vyhrievanie a s druhým zasa nastaviť požadované polohovanie

Na oboch stranách opierok sú k dispozícii plastové otvory na nápoje a nižšie ďalšie 4 vrecká na uloženie ovládačov či iných drobností.

Masážne polohovacie kreslo s vyklápaním látkové, tmavohnedé        Masážne polohovacie kreslo s vyklápaním látkové, tmavohnedé

Konštrukcia kresla je stabilná, železná. Kreslo sa dodáva s demontovaným operadlom. Na kompletnú montáž nie sú potrebné žiadne nástroje – opierka sa jednoducho nasunie na konštrukciu.

Technické parametre

Celková výška 110 cm
Celková šírka 86 cm
Celková hĺbka 93 cm
Hĺbka sedadla 50 cm
Šírka medzi opierkami rúk 55 cm
Dĺžka v polohe ľahu 160 cm
Výška vo vyklopenej polohe 145 cm
Hmotnosť kresla (brutto/netto) 50/47 kg
Nosnosť 120 kg
Napájanie 220 V / 50 Hz

V prípade záujmu je možné dodanie, montáž a inštruktáž ku kreslu za poplatok. Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 684 954.

Video produktu

Masážny gél PEGGY - borovicový 170g

Masážny gél peggy je vhodný na masáže, odstraňuje pocit únavy.

Prenosná skladacia posteľ

Praktická prenosná skladacia posteľ o oceľovým rámom.

Nafukovací záhlavník - cestovný

Tento záhlavník je skvelým spoločníkom na Vašich dlhých cestách v aute alebo v lietadle.

Chrbtová opierka

Produkt používaný na prevenciu, miernenie chorôb alebo na kompenzáciu vplyvov poranenia chrbtice tak, že zabezpečí jej správne zarovnanie pri sedení.

Ortopedický vankúš Bamboo

Ortopedický vankúš sa používa na prevenciu, zmiernenie chorôb alebo zranenia krčnej chrbtice zabezpečením jej správnej polohy.

Vyhrievací návlek na krk a chrbát

Vyhrievací návlek príjemne zahreje váš chrbát a krk.