Bandáž zápästia s úchytkou na palec

Bandáž zápästia s úchytkou na palec na spevnenie zápästia.

Pridané: 22.09.2021

dobrá ponuka obchodu rýchle vybavenie objednávky

Elastická látková bandáž zápästia s úchytkou na palec je vyrobená z inovačného materiálu pomocou patentovanej technológie MultiCeramic. Materiál je antibakteriálny a hypoalergénny. Bandáž stabilizuje zápästie, udržuje telesnú teplotu a podporuje prúdenie krvi, čím prispieva k tíšeniu bolesti. Bandáž je univerzálna na pravú aj ľavú ruku.

Ako sa používa:

Vložte palec cez úchytku, omotajte bandáž okolo zápästia a zapnite suchý zips na príslušné miesto podľa veľkosti zápästia.

Rozmer:

• Univerzálna veľkosť

Zloženie:

• 70% keramické vlákno, 22% guma, 8% spandex.
Pomôže Vám pri

Elastická bandáž drieku

Elastická bandáž na spevnenie drieku s pozitívnym termickým účinkom.

Infrapatelárna páska

Bandáž na spevnenie kolenného kĺbu pri zvýšenej záťaži.