Bandáž zápästia s úchytkou na palec

Bandáž zápästia s úchytkou na palec na spevnenie zápästia.

Pridané: 21.02.2022

Veľký výber pomôcok, personál ochotný podávať informácie ku vybranému tovaru ako aj dohoda o doručení

Elastická látková bandáž zápästia s úchytkou na palec je vyrobená z inovačného materiálu pomocou patentovanej technológie MultiCeramic. Materiál je antibakteriálny a hypoalergénny. Bandáž stabilizuje zápästie, udržuje telesnú teplotu a podporuje prúdenie krvi, čím prispieva k tíšeniu bolesti. Bandáž je univerzálna na pravú aj ľavú ruku.

Ako sa používa:

Vložte palec cez úchytku, omotajte bandáž okolo zápästia a zapnite suchý zips na príslušné miesto podľa veľkosti zápästia.

Rozmer:

• Univerzálna veľkosť

Zloženie:

• 70% keramické vlákno, 22% guma, 8% spandex.

Čo na zápal šliach: ako ho spoznať a čo naňho pomáha

Zápal šliach je najčastejšie spôsobený dlhodobou nadmernou záťažou pri športe alebo pri práci. Najviac bývajú postihnuté šľachy na rukách, ale môžu byť zasiahnuté aj dolné končatiny a ďalšie svaly na tele. Zistite, akú prevenciu zvoliť, ako spoznať zápal šliach a ako ho liečiť. Navyše prinášame aj tipy na zdravotné pomôcky, ktoré zmiernia prejavy ochorenia.

Čertov pazúr gél + MSM, 350 g

Čertov pazúr gél + MSM sa používa na posilnenie pohybového ústrojenstva.

Thermolka hrejivé mazanie 200 ml

Konopný hrejivý gél, ktorý pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov alebo studených končatinách.

OXY sprej

Sterilný sprej na podporu účinkov biolampy a obnovu funkcie poškodenej a suchej pokožky.

Rehabilitačná lopta Midi Reh – 25 cm

Malá fitlopta vhodná na rehabilitačné a komplexné cvičenia. Môže byť použitá aj ako podložka pre hlavu, krk, nohy a chrbát.

Mentholka konopné mazanie 200 ml

Prípravok s chladivým efektom vhodný na masáže pre uvoľnenie svalov.

Ortéza na palec ruky

Stabilizačná ortéza na podporu a odľahčenie palca ruky pri poranení.

+421   905 684 954 Chat