Cestovné lýtkové pančuchy - čierne - RELAX Travel

Kód skupiny: P1457

Cestovné zdravotné pančuchy RELAX Travel sú univerzálne pre ženy aj mužov. Sú doporučené aj ako prevencia proti vzniku cestovnej trombózy. Vynikajú aj svojim moderným a trendovým vzhľadom, ktorý umožňuje nosiť tieto zdravotné pančuchy aj mužom.

Kód skupiny:
Značka:
Pridané: 14.12.2019

Z pohodlia domova si objednám a vy mi tovar zašlete je to super

Nové cestovné pančuchy RELAX Travel poskytujú účinnú podporu pri cestovaní. Zabraňujú bolestiam nôh, vzniku opuchov, cestovnej trombózy. Svoje využitie nájdu aj v práci pri dlhom sedení, alebo státi. Majú anatomický tvarovanú špičku (pre ľavú a pravú nohu).
Tieto zdravotné pančuchy sú výnimočné aj pre svoju univerzálnosť a vzhľad. Pre svoj moderný a trendový dizajn sú vhodné aj pre mužov.

Špeciálna úprava SILVERPROTECT

Cestovné pančuchy RELAX Travel majú špeciálnu úpravu silverprotect, ktorá udržiava pokožku v prirodzenom prostredí a tým zabráňuje vzniku baktérií a nepríjemných pachov. Udržujú chodidlá svieže po celý čas.

Farba

čierna

Zdravotné pančuchy z hygienických dôvodov nemeníme!

Veľkosť (univerzálna pre ženy aj pre mužov)

VEĽKOSTI VEĽKOSŤ CHODIDLA
veľkosť: XS 36 - 38
veľkosť: S 38 - 40
veľkosť: M 41 - 42
veľkosť: L 43 - 45
veľkosť: XL 46 - 48
Pomôže Vám pri

Kŕčové žily - vznik, prevencia a liečba.

Ochorenia žíl dolných končatín patria v súčasnosti medzi najčastejšie chronické stavy. Kŕčové žily (varixy) sú rozšírené povrchové žily najčastejšie na dolných končatinách. Prevencia, skorá diagnostika a správna liečba týchto častých ochorení je nevyhnutná.

Cestovná trombóza - nepodceňujte dlhé sedenie pri cestovaní

Už sa vám určite stalo, že počas niekoľko hodinovej cesty na dovolenku vám vaše nohy opuchli a oťaželi. Na prvý pohľad sa to zdá byť banálnou záležitosťou, avšak aj dlhé sedenie pri cestovaní môže spôsobiť nepríjemné ťažkosti a vzniká tzv. cestovná trombóza.