Fitlopta Gymy Ball - zelená (75 - 85 cm)

Kód skupiny: P1456

Fitlopta vďaka svojmu širokému využitiu nechýba takmer v žiadnej domácnosti. Využíva sa hlavne na cvičenie, rehabilitáciu, sedenie.

Kód skupiny:
Pridané: 11.08.2021

Objednaný tovar dodaný rýchlo. Spokojnosť.

Športová fitlopta s protišmykovým povrchom, vyrobená zo špeciálnej materiálovej zmesi - Crylonu. Využíva sa na rehabilitáciu a kondičné cvičenia. Zvyšuje flexibilitu a pružnosť svalov. Je bezpečná, trvácna a ľahko použiteľná. Vhodná pre každy vek a stupeň fyzickej zdatnosti.

Údržba:

Loptu možno umývať vlažnou vodou. Pri silnom znečistení môžete použiť mydlo alebo saponát. Po vyčistení dosucha utrite. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani iné agresívne prostriedky.

Upozornenie:

V miestnosti s fitloptou dbajte na to, aby ste sa vyhli všetkým ostrým predmetom, hranám, rohom. Loptu nevystavujte vysokým teplotám a priamemu slnečnému žiareniu - mohla by prasknúť. Nie je určená na kopanie ani na hádzanie. Fitloptu možno používať iba v interiéri.

Farba:

• zelená

Technické parametre:

VEĽKOSŤ VÝŠKA POSTAVY
Priemer cca 75 cm 175 - 185 cm
Priemer cca 85 cm nad 185 cm

Bolesť chrbtice - pomôcky na správne sedenie

Máte problém vstať ráno z postele? Bolí Vás chrbát, kríže alebo cítite bolesť v krku? Chodíte na masáže alebo beriete lieky, ktoré Vám aj tak nepomáhajú?! Nie je to nič výnimočné, pretože bolesťou chrbtice trpí 80 % ľudí. Je jedno či sú to deti, seniori, manuálne alebo duševne pracujúci. Vymeňte lieky za domácu liečbu pomôckami na cvičenie, ktoré sú určené na rehabilitáciu chrbtice.

Ako správne predchádzať stresu.

Stres je súčasťou života všetkých ľudí, a to nielen dospelých, ale aj detí. Je veľmi dôležité, aby sme mu nepodľahli a snažili sa proti nemu bojovať, pretože stres nám môže spôsobiť rôzne závažné ochorenia, ktoré nás môžu sprevádzať celý život. Prečítajte si, niekoľko rád ako predchádzať stresu.

Cvičenie s fit loptou v tehotenstve.

Cvičenie je odporúčané pre všetky zdravé tehotné ženy. Je potrebné zohľadniť celkový stav a kondíciu budúcej matky a podľa potreby je vhodné poradiť sa s vašim lekárom.

Masážny prístroj Shiatsu BEURER MG 145

Masážny vankúš so štyrmi masážnymi hlavicami a tepelnou funkciou, pomocou ktorého doprajete úľavu unaveným, natiahnutým alebo boľavým svalom, prostredníctvom príjemnej masáže.

Fit stolička

Revolučná novinka udržuje vaše zdravie a správne držanie tela počas celého dňa. Tento inovatívny dizajn stoličky pomôže zaistiť nielen dobré držanie tela, ale aj zníženie a úľavu od bolesti chrbta.

P2056

Konský balzam SWISS chladivý, 250 + 50 ml

Konský balzam s chladivým účinkom pre osvieženia svalov a šliach od únavy.