Obväzy - sterilné 6cm x 5 m, 10 ks

Obväz sterilný sa používa na zastavenie krvácania a na sterilizáciu otvorených rán.

Na sklade
Kód pre predpis:
Pridané: 27.12.2016

Super obchod s rýchlym vybavením a doručením objednávky.

Obväzy - sterilné slúžia na zastavenie krvácania a na sterilizáciu otvorených rán. Sú to jednorázovo použiteľné prostriedky. Predávajú sa v rôznych veľkostiach a sú balené jednotlivo.

Obsah balenia:

Kód ZP: A21863

Gázové štvorce - nesterilné 5 x 5 cm

Skladané gázové štvorce slúžia na prekrytie rán.

P0888 A21938

Obväzové svorky, 20 ks

Obväzové svorky slúžia na fixáciu obväzu.