Avicenum 140 DEN - lýtkové pančuchy, telové

Kód skupiny: P0597

Lýtkove pančuchy slúžia pri začínajúcej žilovej nedostatočnosti, znižujú opuchy a bolesti nôh.

Kód skupiny:
Značka:
Pridané: 02.10.2017

Čo sa týka prehľadnosti a celkového prístupu obchodu je to všetko na JEDNOTKU,vrele odporúčam.

Kompresívne lýtkove pančuchy Avicenum 140 DEN slúžia ako zdravotná pomôcka pri začínajúcej žilovej nedostatočnosti. Pomáha znižovať opuchy, napätie a bolesť nôh. Majú odskúšaný zostup tlaku, ktorý sa smerom od členka nahor znižuje.

Tlak v oblasti členka je 18-21 mmHg, čím je výrobok zaradený do I. kompresnej triedy. Trvanlivosť výrobku predlžuje zosilnená päta.

Farba

• telová

Výška nohy pri lýtkových pančuchách A - D: (pri objednávke uveďte v poznámke)

• krátka - do 38 cm
  • dlhá - nad 38 cm

Veľkosti: (pri výbere veľkosti je potrebné zmerať obvod členka "b" a obvod pod kolenom "d" )

• S
  • M
  • L

Zdravotné pančuchy z hygienických dôvodov nemeníme.

Avicenum 140 DEN - lýtkové pančuchy, telové

Pomôže Vám pri

Kŕčové žily - vznik, prevencia a liečba.

Ochorenia žíl dolných končatín patria v súčasnosti medzi najčastejšie chronické stavy. Kŕčové žily (varixy) sú rozšírené povrchové žily najčastejšie na dolných končatinách. Prevencia, skorá diagnostika a správna liečba týchto častých ochorení je nevyhnutná.

Bandáž hallux valgus

Rýchle a účinné zmiernenie bolesti a problémov spojených s ochorením hallux valgus.

Korektor silikónový úzky

Úzky korektor na pohodlné oddelenie prstov pri problémoch s odreninami, mozoľmi či otlakmi.