Kyslíkový koncentrátor Yuwell 9F-5B

Kyslíkový koncentrátor poskytuje spoľahlivú kyslíkovú terapiu, ktorá pozitívne ovplyvňuje dýchací systém a pomáha liečbe rôznych ochorení.

novinka

Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 15.12.2021

Rychlo a spolahlivo dorucene

Kyslíkový koncentrátor Yuwell 9F-5B zabezpečuje kontinuálny prísun koncentrovaného kyslíka, ktorý priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu. Podporuje dýchací systém a pomáha pri liečbe nielen respiračných ochorení.

Koncentrátor sa vo veľkej miere využíva na oxygenoterapiu, teda liečbu kyslíkom. Táto liečebná a regeneračná metóda je založená na inhalácii primeraných dávok kyslíka, počas ktorej dochádza k regenerácii organizmu na bunkovej úrovni. Upokojuje nervový systém a regeneruje mozgové bunky.

Oxygenerátor Yuwell 9F-5B produkuje kyslík v rozsahu 0,5 až 5 l/min., pričom výstupná koncentrácia kyslíka sa pohybuje v rozmedzí 87 % až 95,5 %. Prístroj dosahuje počas prevádzky hlučnosť iba 45 dB, vďaka čomu pacientov neruší.

Kyslíkový koncentrátor Yuwell 9F-5B

Ovládanie a manipulácia s koncentrátorom sú veľmi jednoduché. Na zariadení je možné nastaviť časovač a plynulo regulovať prietok kyslíka presne podľa potreby konkrétneho pacienta. Prehľadný dobre čitateľný displej zobrazuje spustený časovač a odpočet prevádzkových hodín. Koncentrátor umožňuje tiež prispôsobenie jasu a zvukovej signalizácie.

Automatický alarm sa postará o včasnú detekciu a upozornenie na problém nízkeho prietoku a koncentrácie kyslíka, prehriatie, poruchu napájania a zlyhanie tlaku, prápadne kompresora.

Kolieska na kyslíkovom koncentrátore 9F-5B umožňujú bezproblémový presun z miesta na miesto bez nutnosti zdvíhania. Pridané brzdy zaistia stabilitu prístroja.

Kyslíkový koncentrátor Yuwell 9F-5B

Terapia kyslíkom je vhodná predovšetkým pri liečbe hypoxie a problémoch s dýchaním, pri astme či bronchitíde. Okrem toho zlepšuje telesné funkcie, posilňuje imunitu, látkovú výmenu, pomáha znižovať únavu, malátnosť, zmierňovať bolesti hlavy a migrény, zlepšuje pleť a vyhladzuje vrásky.

Používanie kyslíkových koncentrátorov poskytuje bezpečnú terapiu, avšak v niektorých prípadoch je potrebné poradiť sa s ošetrujúcim lekárom. Oxygenoterapia sa všeobecne neodporúča pacientom s problémami, ku ktorým patrí:

• pokročilá artérioskleróza
  • infekcia horných ciest dýchacích
  • hnisavý zápal prínosových dutín (sinusitída)
  • odlupovanie sietnice, zelený zákal (glaukóm)
  • nedávna operácia stredného ucha, hrudníka a transplantácia orgánov
  • pokročilá vredová choroba žalúdka
  • vysoká horúčka, ktorá nie je pod kontrolou
  • závažná epilepsia
  • CHOPN pľúcny emfyzém
  • nádorové ochorenie
  • akútna chronická obličková nedostatočnosť (renálna insuficiencia)

• kyslíkový koncentrátor Yuwell 9F-5B
  • filter (4 kusy)
  • poistka (2 kusy)
  • zvlhčovač
  • protipožiarny ventil

Technické parametre

Výstupný prietok kyslíka 0,5 – 5 l/min
Výstupná koncentrácia kyslíka 87 % – 95,5 %
Maximálny výstupný tlak 70 kPa
Príkon 400 VA
Napájanie 220 V, 50 Hz
Časovač 0 – 6 h
Hlučnosť 42 dB (A)
Rozmery (ŠxHxV) 35,5 x 29,5 x 54 cm
Váha 17,2 kg

Zoznámte sa s oxygenoterapiou alebo s účinkami koncentrovaného kyslíka

Oxygenoterapia je regeneračná a liečebná metóda, ktorá využíva priaznivé účinky koncentrovaného kyslíka. Inými slovami do tela dostanete viac ako štvornásobok kyslíka, ktorý je vo vzduchu. Koncentrovaný kyslík získate z tlakových fliaš alebo z kyslíkového koncentrátora.

Trenažér pľúc

Zariadenie na podporu dýchania a zvýšenie kapacity pľúc.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý nástenný

Uzavretý nástenný germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Kyslíková fľaša s náustkom ClearO2 Oxygen, 15 l

Kyslíková fľaša s náustkom je určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka.

Nosová kanyla ku kyslíkovému koncentrátoru

Nosová kanyla ku kyslíkovému koncentrátoru pre dospelých.

Prenosný USB inhalátor s nebulizačnou funkciou

Prenosný inhalátor s nebulizačnou funkciou a rýchlym USB nabíjaním poskytuje pacientovi jedinečnú terapeutickú pomoc pri liečení akútnych respiračných ochorení a zápalov horných ciest dýchacích, kedykoľvek a kdekoľvek.

Kyslíková maska ku koncentrátoru pre dospelých

Náhradná kyslíková maska na tvár s drénom v sterilnom balení.