Masážny Shiatsu vankúš BEURER MG 139 Mint

Bezdrôtový masážny vankúš so 4 rotačnými hlavicami a 2 vyhrievacími špirálami na individuálnu Shiatsu masáž v pohodlí domova.

Recyklačné poplatky s DPH:
Značka:
Pridané: 13.05.2024

som veľmi spokojná tovar bol objednaný v sobotu a už v utorok som ho mala. Odporučam.

Batériový masážny vankúš BEURER MG 139 Mint bol vyvinutý na základe obľúbenej uvoľňujúcej formy masáže Shiatsu. Jeho bezdrôtové vyhotovenie umožňuje flexibilné použitie v pohodlí domova aj na cestách.

S prístrojom si doprajete všestrannú relaxačnú masáž ramien, krku, chrbta aj nôh. Počas prevádzky vás účinne rozmasírujú 4 hlavice rotujúce v pároch v smere a v protismere hodinových ručičiek.

Bonusom sú vyhrievacie špirály, ktorých vypnutie/zapnutie si môžete prispôsobiť podľa potreby. Celá masáž je možná v 2 stupňoch intenzity.

Masážny Shiatsu vankúš BEURER MG 139 Mint

Aby bolo používanie bezpečné a nedošlo k preťaženiu svalov, k prístroju bola pridaná funkcia automatického vypnutia po cca 15-minútovom cykle.

Vankúš sa ovláda pomocou tlačidiel, ktoré sú umiestnené na bočnom štítku a doplnené LED indikáciou.

Integrovaná lítium-iónová batéria poskytne prevádzku až 2 hodiny. Na jej nabitie budete potrebovať zhruba 2,5 hodiny.

Masážny Shiatsu vankúš BEURER MG 139 Mint

Ďalším benefitom masážneho vankúšika BEURER MG 139 je jeho univerzálny dizajn a farba v mätovom odtieni, vďaka čomu zaručene zapadne do každého interiéru.

Vnútorná výplň je vyrobená z recyklovaných materiálov a poťah z kvalitnej príjemne mäkkej tkaniny. Obliečka je odnímateľná a dá sa prať v práčke do teploty 30°.

Batériový masážny vankúš MG 139 od spoločnosti Beurer získal nemeckú cenu za inováciu "Special Mention" v kategórii "Excellence in Business to Customer – Medical & Health".

• masážny Shiatsu vankúš BEURER MG 139 Mint
  • adaptér
  • návod na použitie

Technické parametre

Rozmery (DxŠxV) 40 x 40 x 11 cm
Hmotnosť 1850 g (bez napájacieho adaptéra)
Batéria 2200 mAh; 11,1 V; Li-Ion
Napájanie

vstup: 100 – 240 V; 50/60 Hz; 1,3 A

výstup: 14 V 2 A; 28 W

Hrejivý termo vankúš UNIZDRAV Levanduľa Modrý

Hrejivý vankúš je prírodný produkt, ktorý priaznivo pôsobí na stuhnuté a bolestivé časti tela. Levanduľa má priaznivý upokojujúci účinok.

Masážny ježko, zelený 7 cm

Masážny ježko je vhodný na rehabilitáciu a masáž rôznych častí tela. Gumové hroty ježka aktivujú akupunktúrne body na tele.

Prenosná infrasauna s FIR technológiou

Kompaktná a skladateľná infrasauna s FIR technológiou, ideálna do menších bytových priestorov či chát

Relaxačné polohovacie kreslo, antracitová látka

Pohodlné polohovateľné kreslo s funkciou masáže, vyhrievania, hojdania a otáčania ideálne do každého interiéru.

Akupresúrna podložka s vankúšom UNIZDRAV, čierno-ružová

Účinná pomôcka na stimuláciu akupresúrnych bodov, uvoľnenie stuhnutého svalstva, ako aj bolesti chrbta či krčnej chrbtice.

Relaxačné gélové okuliare

Gélové relaxačné okuliare sú pohotová a účelová pomôcka pre zmiernenie bolestí hlavy, migrény a relaxáciu. Odporúčame po operácii očných viečok.