Rýchlotest na streptokok A, 1ks

Rýchly domáci test na zistenie baktérie Streptokok skupiny A.

novinka top produkt

Pridané: 06.12.2022

jeden den prikladna objednavka a druhy den promptne dorucenie kurierom

Rýchlotest na Streptokoka A je určený na kvalitatívnu detekciu prítomnosti antigénov Streptokoka A vo vzorkách výteru z hrdla. Využíva protilátky špecifické pre celobunkové streptokoky Lancefieldovej skupiny A, na selektívnu detekciu antigénov Streptokoka  A, vo vzorke výteru z hrdla.

Streptokok skupiny A, známy aj ako Streptococcus pyogenes, môže spôsobiť rôzne infekcie a ochorenia. Niektoré z najbežnejších ochorení spôsobených touto baktériou zahŕňajú:

• Angína (zápal hrdla): Streptokok skupiny A je jedným z hlavných pôvodcov bakteriálnej angíny.

• Tonzilitída: Baktérie môžu spôsobiť zápal mandlí, čo je známe ako tonzilitída

• Akútna streptokoková faryngitída - je ochorenie spôsobené beta-hemolytickým streptokokom skupiny A. Typickými príznakmi sú bolesti v krku, zvýšená teplota nad 38 °C, hnis na mandliach a zdurené lymfatické uzliny, ako aj bolesť hlavy, bolesti svalov, žalúdka, pocity na vracanie či vracanie samotné.

• Reumatická horúčka: Je to vážne ochorenie zapríčinené infekciou hrdla spôsobenou Streptokokom skupiny A, ktoré môže postihnúť srdce, klby, krvné cievy a ďalšie orgány.

Výsledok je možné odčítať po 5 minútach. Presnosť testu bola vyhodnotená na >99 %.

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie, aby ste predišli neplatným výsledkom. Len na samotestovanie in vitro na diagnostické použitie.

• 1x Testovacia kazeta
  • 1x Výterová tyčinka
  • 1x Extrakčné činidlo 1 (2M NaNO2)
  • 1x Extrakčné činidlo 2 (0.027M Kyselina citr.)
  • 1x Skúmavka na vzorky s kvapkadlom
  • 1x príbalový leták

Test na Helicobacter Pylori - kazetový, 1ks

Domáca testovacia súprava na zistenie prítomnosti baktérie H. pylori v žalúdočnej sliznici prostredníctvom testu vzorky zo stolice do 10 minút.

Test na okultné krvácanie v ľudskej stolici - kazetový, 1ks (FOB)

Domáci samotest na detekciu skrytého, tzv. okultného krvácania z ľudskej stolice s presnosťou až 99,1 %

Detský kompresorový inhalátor - Star

Detský kompresorový inhalátor je určený na domácu liečbu dolných dýchacích ciest ako aj ľahkej astmy, alergie a pneumónie.

Trenažér pľúc

Zariadenie na podporu dýchania a zvýšenie kapacity pľúc.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm

Domáci CRP test UNIZDRAV

1ks Domáci CRP test pomáha odhaliť pôvodcu infekcie a zabráni neodôvodnenému použitiu antibiotík.