Kupolová infrasauna s FIR technológiou - ležiaca poloha

Kompaktná a skladateľná infrasauna s FIR technológiou, ideálna do menších bytových priestorov či chát

Farby

Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 23.04.2023

Všetko v pohode. Ďakujem

Radi by ste si aj Vy častejšie dopriali  blahodárne účinky saunovania, ale z rôznych dôvodov na to nemáte priestor či čas?

Táto prenosná infrasauna s FIR technológiou je priam ideálnym riešením do menších priestorov, ako sú byty, apartmány či chaty, čím umožňuje zažiť jej zdravotné benefity pohodlne a cenovo výhodne, a to aj bez potreby trvalej inštalácie.

Kupolová infrasauna s FIR technológiou - ležiaca poloha

Jednou z hlavných výhod sú jej kompaktné rozmery a jej mobilita, dá sa jednoducho zložiť a rozložiť, čo ju umožňuje postaviť takmer kdekoľvek, kde máte na to priestor.

V prípade, ak ju nepoužívate, ju môžete jednoducho zložiť a odložiť. Vďaka jej úzkej skladovacej veľkosti a rozmerom sa vôjde takmer kdekoľvek a bude stále poruke na jej opätovné použitie.

Kupolová infrasauna s FIR technológiou - ležiaca poloha

Prenosná  sauna ponúka podobné zdravotné výhody ako tradičné sauny, ako je relaxácia, úľava od stresu, zlepšenie krvného obehu, detoxikácia potením ako aj  potenciálnu úľava od svalových bolestí. Najmä infrasauny sú oceňované pre ich terapeutické účinky na bolesti kĺbov a regeneráciu svalov.

Použitá FIR (Far InfraRed) terapia zahŕňa použitie vzdialeného infračerveného žiarenia na generovanie tepla, ktoré je potom absorbované telom. Tento typ terapie si získal popularitu vďaka svojim zdravotným prínosom a často sa používa v rôznych zariadeniach, ako sú nielen sauny, ale aj vyhrievacie podložky či oblečenie. FIR vlny prenikajú do pokožky a zahrievajú telo zvnútra.

Výhody FIR terapie:

• Zlepšujú cirkuláciu krvi, čo pomáha pri dodávaní kyslíka a živín do tkanív.
  • Relaxácia - upokojí a uvoľní svaly.
  • Detoxikácia - pomáha pri uvoľňovaní toxínov.
  • Úľava od bolesti - podporuje cirkuláciu a uvoľňuje svaly.
  • Čistí pleť - potením vylučujete z pleti odumreté bunky.
  • Účinky pasívneho cvičenia - znižuje cholesterol a triglyceridy.

Dizajn umožňuje, aby hlava ostala von. Jednou z výhod infrasauny FIR oproti bežnej saune je rýchla inštalácia a zloženie, ktoré trvá len niekoľko minút. Jednou z výhod infrasauny FIR oproti bežnej saune je rýchla inštalácia a zloženie, ktoré trvá len niekoľko minút.

Sauna je dodávaná s praktickým diaľkovým ovládačom, na ktorom môžete meniť a nastavovať hlavné funkcie ako nastavenie teploty, dĺžky pobytu v saune, či jej samotné vypnutie a zapnutie. Ležanie umožňuje vášmu telu uvoľniť vplyvy gravitácie. To umožňuje optimálnu cirkuláciu krvi a prináša výhody používania sauny.

Ručný ovládač sauny - popis

1. Stlačte tlačidlo ON/OFF pre spustenie prístroja. Kontrolka sa rozsvieti.
  2. Pre nastavenie času stlačte tlačidlo SET(S) (1-60 minút). Následne (+/↑) alebo (-/↓), pri každom stlačení tlačidla (+/↑) alebo (-/↓) sa čas zvýši alebo zníži o 1 minútu.
  3. Stlačte znova tlačidlo SET (S) na nastavenie úrovne ohrevu (úroveň 1 až 9), potom stlačte (+/↑) alebo (-/↓) na úpravu úrovne. Úroveň ohrevu: Pre priamu kontrolu úrovne ohrevu dvakrát za sebou stlačte tlačidlo SET.

Technická špecifikácia

Napätie 120 V
Vstupný výkon                                  1200 W
Frekvencia  60 Hz
Maximálne ampéry 15 A
Veľkosť Kabína B 0,97m x 0,80m / Kabína C 0,80m x 0,70m
Pomôže Vám pri

Prenosná infrasauna s FIR technológiou

Vyhrievacia USB bandáž na koleno bez powerbanky – grafénová technológia

Inteligentná vyhrievacia bandáž s USB napájaním a inovatívnou grafénovou výhrevnou technológiou na prehriatie a uvoľnenie kolena.

Vyhrievací USB pás na kríže a podbruško 2v1 bez powerbanky – grafénová technológia

Inteligentný vyhrievací pás s USB napájaním a inovatívnou grafénovou výhrevnou technológiou na uvoľnenie bedrovej časti chrbtice aj podbruška.