Štýlové relaxačné polohovacie kreslo TRENDY, zelené

Štýlové polohovateľné kreslo s extra širokým sedom a funkciou hojdania a otáčania pre chvíle pohody a relaxu.

Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 18.03.2023

Tovar mi bol doručený do 24 hod.

Objavte aj vy maximálny pocit pohodlia a relaxu s naším luxusným polohovateľným kreslom TRENDY, ktoré určite vynikne v každej modernej obývačke, spoločenských priestoroch, zimných záhradách či na verandách.

Kreslo ponúka nadčasovú eleganciu a spojenie funkcionality s dokonalým komfortom, čo v dnešnej uponáhľanej dobe určite ocení veľa zaneprázdnených ľudí túžiacich po dokonalom oddychu v srdci domova.

Štýlové relaxačné polohovacie kreslo TRENDY, zelené

Extra široké sedenie poskytuje dokopy až neuveriteľných 96 cm. Kvalitná, na dotyk výnimočne príjemná látka s vysokým plyšovým vláknom zabezpečuje neustálu pohodu, luxusný zážitok a zároveň umocňuje pocit tepla domova.

Inteligentný polohovací systém

Kreslo je vybavené elektrickým polohovacím systémom ovládaným tlačidlami z bočnej strany. Ako prvé sa začne vyklápať opierka nôh a následne sa začne sklápať aj operadlo chrbta. Je už len na vás, akú polohu si vyberiete. Odteraz bude odpočinok, čítanie, sledovanie obľúbených seriálov či hranie hier až po prácu na vašom mobilnom zariadení vždy relaxačným zážitkom.

Držiak na mobilné zariadenia

Nezmeškajte žiadnu správu ani telefonát alebo pozerajte filmy či videá bez nutnosti držať mobil v rukách.

Tento praktický držiak na mobilné zariadenia s flexibilným ramenom disponuje dĺžkou až 80 cm. Nastaviť sa dá presne podľa požiadaviek, aby ste mohli relaxovať a zároveň byť produktívni.

Kreslo je vybavené na dnešnú dobu už priam nevyhnutným USB nabíjacím portom, s ktorým si môžete v prípade potreby nabiť svoj mobilný telefón, tablet a iné USB zariadenia.

Štýlové relaxačné polohovacie kreslo TRENDY, zelené

Ďalším praktickým doplnkom sú určite aj široké a hlboké vrecká po obidvoch bokoch kresla, ktoré sa dajú využiť na odloženie knihy, časopisov či iných dôležitých drobností. Všetky veci tak máte na dosah ruky bez nutnosti vstávania a odbiehania.

Hojdanie a otáčanie zároveň

S naším TRENDY kreslom sa môžete príjemne hojdať a zároveň otáčať až o 180 stupňov. Táto funkcia vám dáva úplnú kontrolu nad spôsobom oddychu, pohodlím a interakciou s prostredím.

Môžete pokojne sledovať televíznu reláciu alebo čítať knihu a zároveň sa otočiť za vaším blízkym či pohárom vody na stole.

Štýlové relaxačné polohovacie kreslo TRENDY, zelené

Upozornenie: Vyhotovené fotografie boli fotené za ideálnych štúdiových svetelných podmienok. Farebné odtiene sa preto môžu reálne jemne líšiť v závislosti od vonkajších svetelných podmienok v interiéri počas dňa, večera či pod rôznym typom umelého osvetlenia s rôznou farebnou teplotou.

Technické parametre

Celkové rozmery (VxŠxH) 98 x 96 x 89 cm
Hĺbka sedadla 55 cm
Výška sedu 48 cm
Šírka medzi opierkami rúk 56 cm
Výška operadla od sedadla 62 cm
Dĺžka v polohe ľahu 160 cm
Hmotnosť kresla brutto/netto 52/47 kg
Nosnosť 130 kg
Napájanie 220 V/50 Hz

V prípade záujmu je možné dodanie, montáž a inštruktáž ku kreslu za poplatok. Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 684 954.

Kreslo je dodávané v 2 balíkoch – opierka + sedacia časť s podstavcom.

Vyhrievacia očná maska strieborná - grafénová technológia

Hodvábna vyhrievacia očná maska s USB napájaním a inovatívnou grafénovou výhrevnou technológiou na relaxáciu očí.

Hrejivý termo vankúš UNIZDRAV Levanduľa Srdcia

Hrejivý vankúš je prírodný produkt, ktorý priaznivo pôsobí na stuhnuté a bolestivé časti tela. Levanduľa má priaznivý upokojujúci účinok.

Masážny Shiatsu golier na krk a ramená UNIZDRAV + cestovná taška

Praktická masážna pomôcka na uvoľnenie stuhnutých a boľavých svalov šije a krku prostredníctvom kombinácie tepla a Shiatsu masáže

Naťahovač chrbta UNIZDRAV PRO

Ergonomický naťahovač chrbta s akupresúrnymi bodmi a otočnou rukoväťou na plynulé nastavenie sklonu pomôže pri bolestiach chrbta, zakrivení chrbtice a udržaní správneho držania tela.

Masážny prístroj Manipol

Uvoľnite sa a vychutnajte si dokonalý relaxačný zážitok s masážnym prístrojom Manipol.

SMART Vírivka UniSPA Max pre 5 osôb

6 490,00 €

Celoročná vírivka so špičkovými smart technológiami, 61 masážnymi tryskami a 5 miestami, ponúka luxusné vybavenie pre dokonalý relax vo vašom domácom wellness. Odborná montáž je zahrnutá v cene výrobku.