Dezinfekčná brána GRT-031- QD

Exkluzívny vstupný dezinfekčný systém s dávkovačom dezinfekcie na kontrolu viacerých parametrov súvisiacich so znížením rizika prenosu infekcií.

Tento tovar je možné zakúpiť len telefonickou objednávkou. Volajte: 0905 684 954

Na objednávku
Pridané: 02.02.2017

Ja som bola spokojná, odporučujem každému!

novinka doprava zadarmo

Dezinfekčná brána GRT-031- QD predstavuje exkluzívne plne automatizované riešenie kontroly viacerých dôležitých parametrov, ktoré sú v súčasnej dobe nevyhnutné na zníženie rizika prenosu infekcií.

Masívny alumíniový dezinfekčný stojan s bezdotykovým dávkovačom dezinfekcie je vybavený skenerom schopným kontrolovať teplotu a nasadenie rúška/respirátora a takisto samostatným skenerom QR kódu na čítanie a verifikáciu CovidPassov EU-UK/VaxiCode CA/ExcelsiorPass USA.

K ďalším voliteľným funkciám patrí napríklad sledovanie dochádzky, kontrola autorizovaných vstupov či vzdialené ovládanie a správa zariadenia.

Pri prevádzke kontrolného dezinfekčného systému je zaručená 100 % ochrana osobných údajnou vrátane GDPR. Nechýba ani nepretržitá online podpora a rad ďalších benefitov.

Unizdrav

Hlavné výhody dezinfekčnej brány

• rýchla identifikácia osôb
  • dezinfekcia rúk
  • kontrola teploty
  • signalizácia vysokej teploty
  • kontrola nasadenia ochrany tváre
  • kontrola COVID preukazu
  • evidencia prechodu osôb
  • interná pamäť na 30 000 osôb
  • nonstop online podpora verifikačných zariadení

Vzhľadom na svoje konštrukčné vlastnosti je tento typ dezinfekčnej brány vhodný na použitie v interiéri v priestoroch, akými sú nákupné centrá, supermarkety, kancelárske budovy, letiská, školy a ďalšie miesta s vysokou koncentráciou osôb. Interná pamäť je stavaná na uchovanie dát až 30 000 osôb.

Inštalácia, chod aj údržba stojana s dávkovačom dezinfekcie sú veľmi jednoduché. Vo výbave nechýba zabudovaná Wi-Fi, LAN a 2x USB port.

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie s objemom 1000 ml a prevádzkou na batérie dávkuje náplň v jemnej hmle v množstve 1 ml, teda poskytuje 1000 dávok. Odporúčanou náplňou je dezinfekčný prípravok DEZIMAX reg. č. bio/737/D/20/CCHLP – v našej ponuke nájdete DEZIMAX 1000 mlDEZIMAX 500 ml s rozprašovačom.

Dezinfekčná brána GRT-031- QD    Dezinfekčná brána GRT-031- QD

V RÁMCI OBJEDNÁVKY JE MOŽNÁ ŠPECIFICKÁ INDIVIDUALIZÁCIA BRÁNY.

Rozšírenie je možné o 1x Wigan ouput, 1x Wigan input, 1x relay, 1x 232 serial port či 1x UBOOT. Ďalšou možnosťou je pripojenie termo tlačiarne na priamu tlač evidencie záznamu.

Technické parametre

Rozmer celého stojana (V x Š x D) 16,77 x 45,9 x 19,5 cm
Rozmer skenera (V x Š x H) 2,38 x 12,8 x 2,8 cm
Napájanie 230 V
Rozsah teplotnej prevádzky - 15/65 °C
Objem nádoby dávkovača 1000 ml

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely

Dizajnový stojan na dezinfekciu rúk s automatickým dávkovačom dezinfekcie ideálny na umiestnenie pred vstupom do prevádzok.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 110 cm

Bezdotykový dezinfekčný stojan s pedálovým dávkovačom ideálny na umiestnenie pred vstupom do obchodov, budov a komerčných priestorov.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 1000 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, červený

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox, 120 ks

Univerzálne antibakteriálne vlhčené utierky na rýchle čistenie rúk a celého tela.