Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 1000 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

1000 ml
Liter
9,90 € / l
Pridané: 13.09.2021

Spokojnost, velmi rychle vybavenie objednavky.

Univerzálny dezinfekčný prípravok DEZIMAX na báze alkoholu slúži na efektívnu dezinfekciu a čistenie rúk, predmetov i povrchov. Vďaka svojmu zloženiu s etanolom v koncentrácii 683,06 g/l zaručuje efektívnu ochranu v rámci každodennej prevencie voči kontaminácii baktériami a vírusmi.

Dezinfekcia v 1 l balení je vhodná na čistenie rúk, nábytkov, rôznych náradí, zariadení, tovarov, zábradlí, podláh, interiérov áut a pod.

Dezinfekčný prostriedok DEZIMAX bol zaradený do registra biocídnych výrobkov sprístupnených na trhu v Slovenskej republike podľa § 20 ods. 2 biocídneho zákona pod registračným číslom bio/737/D/20/CCHLP (účinná látka ETANOL CAS 64-17-5).

Návod na použitie

• prípravok naneste na požadovaný povrch a nechajte zaschnúť alebo zotrite
  • pre efektívnu dezinfekciu nezabúdajte na priestor medzi prstami
  • na zistenie znášanlivosti s čisteným povrchom aplikujte pred prvým použitím na menej viditeľnom mieste

Upozornenie

• vysoko horľavá kvapalina
  • vyhnite sa kontaktu s očami
  • len na vonkajšie použitie

Zloženie

• etanol (683,06 g/l), min. 70 % objemu
  • peroxid vodíka
  • glycerín
  • voda
  • parfum

• 1000 ml

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o produkte.

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

Dezinfekcia na ruky Dezinfectol IMUNA, 1 l

Dezinfekčný roztok s etanolom na rýchlu dezinfekciu rúk, bez nutnosti oplachovania.

Dezinfekčná brána GRT-031- QD

Exkluzívny vstupný dezinfekčný systém s dávkovačom dezinfekcie na kontrolu viacerých parametrov súvisiacich so znížením rizika prenosu infekcií.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml