Prsteňový SMART oxymeter 3v1

Prsteňový oxymeter na inteligentné a kontinuálnie monitorovánie saturacie kyslíka v krvi, tepovej frekvencie, ako i vašej pohybovej aktivity.

Cena s DPH:
139,00 €
Jed. cena:
139,00 € / ks
Cena bez DPH:
115,83 €
DPH:
20.0 %
Množstvo:
ks
do 24hod.
Balenie obsahuje:
1 ks
Základná jednotka:
Kusov
Cena základnej jednotky:
139,00 € / ks
Kód produktu:
P3382
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 02.01.2018

uz viac krat som objednaval Tovar cez Unizdrav a z mojej strany panuje jednoznacna spokojnost. profesionalny pristup, absolutna spolahlivost

novinka top produkt doprava zadarmo
Popis produktu

Prsteňový oxymeter O2 RingTM predstavuje absolútne inovatívny prístup na inteligentné a kontinuálne monitorovanie saturácie kyslíka v krvi, tepovej frekvencie, ako aj vašej pohybovej aktivity.

Jedinečný dizajn v štýle moderného prsteňa s LED displejom nielenže poskytuje komfort nosenia počas celého dňa a noci, ale zároveň plní aj estetický význam.

Prsteňový SMART oxymeter 3v1

Jednou z kľúčových funkcií tohto smart oxymetra je nastavenie inteligentného alarmu pri dosiahnutí prahových hodnôt, ktoré si dokáže používateľ sám navoliť a upravovať podľa potreby. Pri poklese saturácie krvi kyslíkom pod vami definovanú hranicu prsteň zavibruje a upozorní tak na presiahnutie kritickej hodnoty. 

Tento inteligentný alarm sa dá zároveň využiť aj pri dosiahnutí prahových hodnôt tepovej frekvencie, kde sa dá tiež navoliť a upravovať spodná a horná hranica tohto parametra.

Prsteňový oxymeter O2 RingTM disponuje lítium-polymérovou batériou nabíjateľnou prostredníctvom USB portu, ktorá vydrží až 16 hodín kontinuálneho používania. Nabitú ju budete mať už do 3 hodín.

Prístroj okrem monitorovania saturácie kyslíkom zároveň meria aj tepovú frekvenciu a disponuje krokomerom, takže týmto 3 v 1 zariadením získavate kompletný prehľad nielen o vašom zdravotnom stave, ale aj o pohybovej aktivitete.

 Prsteňový SMART oxymeter 3v1

Vďaka Bluetooth konektivite a špeciálne vyvinutej mobilnej aplikácii pre mobilné zariadenia (Android  aj  iOS) budete mať prehľad o všetkých meraných parametroch v prehľadných reportoch a infografikách, ktoré môžete zdieľať s vaším ošetrujúcim lekárom.

Okrem toho sa dá k oxymetru stiahnuť aj špeciálny PC software, pomocou ktorého sa všetky parametre jednotlivých meraní dajú stiahnuť a následne analyzovať a vyhodnotiť.

Zopár rád a typov ako na krvný tlak

S chorobami srdca a krvného tlaku sa netreba zahrávať. V tomto článku si prečítate zopár rád a typov na vysoký a nízky krvný tlak.

Súvisiaci tovar

Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie

od 579,00 € 999,00 €

Účinný a veľmi kvalitný kyslíkový koncentrátor vo vysokej miere prispieva k liečbe závažných ochorení.

P2384

Detail produktu

Tlakomer Omron M2

55,90 €

Digitálny automatický tlakomer na meranie tlaku na pažu. Je vybavený modernými funkciami.

P1051

Detail produktu

Krokomer OMRON Walking Style IV

34,50 €

Nový a moderný dizajn krokomeru Omron. Slúži ako prostriedok na každodenné monitorovanie vašej pohybovej aktivity.

P1599

Detail produktu

Pulzný oxymeter 4v1

39,90 € 45,00 €

Pulzný oxymeter na jednoduché a presné meranie štyroch kľúčových zdravotných parametrov súčasne. Vhodný na domáce aj medicínske použitie.

P3397

Detail produktu

Kyslíková fľaša s náustkom ClearO2 Oxygen, 15 l

14,90 € 19,90 €

Kyslíková fľaša s náustkom je určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka.

P3365

Detail produktu

Kyslíková fľaša s kyslíkovou maskou ClearO2 Oxygen, 110 l

84,90 €

Kyslíková fľaša s kyslíkovou maskou je určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka.

P3367

Detail produktu