Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airkomfort UH-1 s dezinfekciou Dezanol 5 l

Digitálny zvlhčovač vzduchu s ekologickou dezinfekciou na efektívne čistenie vzduchu suchou hmlou.

-6% top produkt

Pridané: 30.11.2021

Ďakujem spokojnosť nadovšetko

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airkomfort UH-1 s efektívnou ekologickou metódou zvlhčovania a dezinfekcie vzduchu sa hodí do každej domácnosti, kancelárií či iných menších miestností.

Zvlhčovač funguje na princípe ultrazvuku, čo znamená, že je voda v nádržke oscilátorom rozprášená na mikročiastočky vody. Vodná hmla sa potom rozháňa do priestoru pomocou ventilátora. Interval vypúšťania hmloviny si nastavujete vždy podľa potreby jednoduchým mechanickým kolieskom od najnižšieho stupňa po najvyšší.

Výkon zvlhčovača vzduchu Airkomfort UH-1 dosahuje 300 ml/h, preto sa odporúča skôr do menších miestností s celkovou rozlohou zhruba medzi 50 m2 až 125 m3. Prevádzka tohto zvlhčovača je tichá, absolútne zdravotne vyhovujúca a bezpečná.

Unizdrav

Výhody ultrazvukového zvlhčovača

• farebné podsvietenie celého prístroja – farby sa menia v nastavených intervaloch tlmenými farbami – neruší ani v noci/podsvietenie deaktivujete iba vytiahnutím prístroja z napájania
  • LED dióda – zelená signalizuje zapnutý prístroj/červená dióda svieti, keď je v nádržke nedostatok vody a je nutné ju doplniť
  • manuálne nastavenie intenzity zvlhčovania
  • automatické vypnutie
  • jednoduché čistenie

Technické informácie ultrazvukového zvlhčovača Airkomfort UH-1

Max. zvlhčovací výkon 300 ml/h
Princíp ultrazvuk
Vstavaný regulátor vlhkosti (hygrostat) nie
Nastavenie intenzity zvlhčovania áno
Inteligentná kompenzácia teploty vzduchu nie
Objem nádrže 3 l
Zmäkčovací filter (náboj) nie
Hlučnosť
Príkon max. 30 W
Časovač (automatické vypnutie) nie
Rozmery (š x h x v) 23 x 14 x 27,5 cm
Hmotnosť 1 kg

Bio dezinfekcia Dezanol, 5 l

Dezanol je viacúčelová antibakteriálna dezinfekcia so soľou vysokého stupňa čistoty (NaCl). Ide o ekologický produkt, ktorý je šetrný voči životnému prostrediu, je netoxický, neagresívny a neobsahuje žiadne škodlivé chemické látky. Okrem samotnej dezinfekcie takisto účinne odstraňuje zápach.

Používa sa v koncentrovanej forme na povrchovú dezinfekciu bytových aj bytových priestorov. Využitie nájde v domácnostiach, v zdravotníctve, veterinárnej medicíne, potravinárskom priemysle, poľnohospodárstve, ako aj pri dezinfekcii pitnej vody a vody na kúpanie.

Viac informácií o bio dezinfekcii Dezanol sa dozviete TU.

Upozornenie

Skladujte pri teplote 5 – 30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniuUchovávajte mimo dosahu detí. Môže spôsobiť vyblednutie odevov. Prípravok je kvapalný so slabým chlórovým zápachom

Zloženie

• voda, aktívny chlór: zmes kyseliny chlórnej a chlórnanu sodného (<0,05 %), chloridioxid, chlorid sodný

• 5 l

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o produkte.

Čistička vzduchu UNICLEAN s UVC lampou a smart WIFI ovládaním

Výkonná, tichá a zároveň vysokoúčinná čistička vzduchu nabitá inovatívnymi technológiami pre miestnosti do 61m2

Generátor ozónu WHITE 10000

Generátor ozónu priemyselnej triedy dokáže rýchlo a efektívne likvidovať vírusy, plesne a mikroorganizmy v prostredí.

UV čistička vzduchu Therapy Air Smart

Inovatívna prenosná germicídna čistička vzduchu zaistí 99,9 % čistotu vzduchu v akomkoľvek interiéri.

Čistička vody Zepter EdelWasser

Najmodernejšia technológia čistenia vody s 5-stupňovým filtrom šetrí nielen zdravie, ale aj peňaženku a životné prostredie.

Generátor ozónu BLACK 3000

Kompaktný generátor ozónu s výkonom 3 500 mg/h na účinné odstraňovanie vírusov, choroboplodných zárodkov a pachov z prostredia.

Soľný inhalátor INSALIN

Inhalátor INSALIN je osobný inhalátor so soľnými iónmi, pomáha pri ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest, ako sú napríklad nádcha, astma, zápaly dutín, bronchitída a rôzne alergie.