Taffix nosový sprej proti alergénom a vírusom, 1 + 1 ZDARMA

Nosový sprej na ochranu pred vírusmi a alergénmi šíriacimi sa vzduchom, vrátane ochrany pred COVID-19.

1 g
Kilogram
14 900,00 € / kg
Pridané: 10.08.2017

Výhody obchodu :
Promptná reakcia na objednávku. Rýchle vybavenie, odoslanie a doručenie tovaru.

-24% výpredaj top produkt

ZĽAVA 1 + 1 ZDARMA – exspirácia 31.8.2022

TaffixTM predstavuje inovatívny nosový práškový sprej na blokovanie alergénov a vírusov z ovzdušia, ktoré by mohli preniknúť do tela človeka. Práškový sprej sa v nose mení na gél, ktorý vytvára mechanickú bariéru a bráni tak vniknutiu vírusov do organizmu. Zároveň deaktivuje tie, ktoré sa často nachádzajú v otvorených priestoroch, nákupných centrách či verejnej doprave.

V laboratórnych štúdiách bola dokázaná vysoká účinnosť Taffixu v blokovaní niekoľkých respiračných vírusov. Chráni pred chrípkou či SARS-CoV-2. Aplikáciou spreja sa na sliznici vytvára mikroprostredie s pH 3,5, čo predstavuje prostredie, v ktorom podľa štúdií neprežije až 97 % vírusov (pri COVID-19 dokonca až 99 %*).

Práškový nosový sprej Taffix  účinkuje už v priebehu 50 sekúnd od momentu vstreknutia do nosovej dutiny a pôsobí po dobu 5 hodín. Sprej do nosa je možné aplikovať maximálne 3-krát za deň. Po konzultácii s lekárom môžu sprej používať aj tehotné či dojčiace ženy a deti mladšie ako 12 rokov.

NESLÚŽI AKO NÁHRADA ZA RÚŠKO ČI RESPIRÁTOR. Taffix je len prídavným prvkom v rámci ochranných opatrení proti vírusu SARS-CoV-2. Pri jeho používaní sa vždy riaďte aj nariadeniami zdravotných úradov.

Vhodé pre dospelých a deti od 12 rokov.

Použitie

• vyčistite si nos
  • pred použitím obsah nosového spreja Taffix pretrepte
  • následne aplikujte 1 až 2 vstreky do každej nosovej dierky
  • po použití fľaštičku dôkladne poutierajte a uzavrite

• 1 g (= pri správnej aplikácii 200 vstreknutí)

*Laboratórny test viedla docentka Barbara Mann z Virgínskej univerzity. Výsledky dokazujú, že gélová vrstva nosného spreja TaffixTM redukuje  COVID-19 až o 99,9 %. Výsledky vedeckej štúdie si môžete prezrieť TU.

Rýchlotest na PROTILÁTKY po očkovaní a prekonaní COVID-19, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchlotest pre osoby s COVID-19 a očkované osoby na rýchle kvalitatívne zisťovanie protilátok IgM/IgG na COVID-19 v ľudskej krvi, sére alebo plazme.

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, čierny

Respirátor v polomaskovom vyhotovení FFP2 chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Detský respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, ružový

Detský respirátor v polomaskovom vyhotovení FFP2 chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Detské rúška na tvár s gumičkou farebné, 50 ks

Ochranné detské rúško na tvár v pestrých farbách bráni riziku infekcie.

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml - 9 + 1 ZDARMA

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.