Doktor Sirup Piňa colada – kalciový sirup, 200 ml

Kalciový sirup s mikronizovaným vápnikom, vitamínom K2, D3 a C na každodenné užívanie pre celú rodinu.

Momentálne nedostupné
200 ml
Liter
Pridané: 19.08.2023

spokojnosť spoľahlivosť ústretovosť kvalita

Kalciový sirup Doktor Sirup s príchuťou exotickej piňa colady obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok, ktoré sú nevyhnutné v každej fáze života. V jeho zložení nájdete mikronizovaný vápnik vo vysokoúčinnej forme Lipocaltm s biologickou dostupnosťou až o 40 % vyššou oproti bežnému trikalciumfosfátu a až o 15 % vyššou ako v mlieku, ďalej tiež prírodný vitamín K2, vitamín D3 a vitamín C.

Uvedené zložky výživového doplnku sa starajú o udržiavanie zdravých kostí a zubov, zachovávanie normálnej zrážanlivosti krvi, správne využívanie vápnika a udržiavanie jeho normálnej hladiny v krvi, ako aj o správnu funkciu svalov a imunitného systému.

Kalciový sirup Doktor Sirup je vhodný na každodenné užívanie, a to ako pre deti, tak aj pre mladistvých, dospelých a seniorov.

Dávkovanie

• deti (15 – 22 kg): 5 ml denne
  • deti (22 – 44 kg): 10 ml denne
  • počas rizikových období: 20 ml denne
  • pred použitím dôkladne pretrepte

Upozornenie

• nevhodné pre deti do 3 rokov
  • užívanie počas tehotenstva alebo dojčenia konzultujte s lekárom
  • neprekračujte odporúčanú dennú dávku
  • výživový doplnok by sa nemal používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy

• 200 ml
Pomôže Vám pri

LR LIFETAKT Colostrum Kapsuly, 60 kapsúl

Imunomodulátor živočíšneho pôvodu v tabletovej forme na udržanie rovnováhy imunitného systému a podporu samoliečiteľskej aktivity tela.

LR LIFETAKT Colostrum Liquid, 125 ml

Imunomodulátor živočíšneho pôvodu v tekutej forme na udržanie rovnováhy imunitného systému a podporu samoliečiteľskej aktivity tela.